Sari la conținut
Forum Roportal
tjedy2000

Monica Columbeanu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie-mi scapa

Cum, adica carnetu` de sanatate gros ?

 

 

 

...ceva la stomac, ceva la ficat, ceva la rinichi... cat mai multe!

 

Te-ai gandit mult la tema asta? :D Cred ca a fost subiectul principal in presa anul trecut... Raspunsul cred ca e atat de relativ...adica unele da, unele nu...simplu, nu? :D

 

 

anu' trecut nu am fost in tara... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' care este problema voastra, in definitiv? :D Nu intelegeti de ce femeile tinere ii prefera pe barbatii mai in varsta? (cred ca prezenta banilor in ecuatie e doar un pretext, va ascundeti frustrarile in spatele lui, puteti paria pe faptul ca una ca Monicuta n-ar sta cu "doi la metru cu mainile-ntinse" ala, in alte conditii - dar asta e doar un caz)

Pentru ca cei tineri viseaza cai verzi pe pereti, de aia. Un barbat mai matur apreciaza altfel o femeie, incepand de la frumuseste si terminand cu ..ce vreti voi. Un barbat matur stie sa dea senzatia de protectie unei femei si nu-i cere sa-i ia locul mamei pe care n-a avut-o sau sa fie o prelungire a acesteia.

Ati cautat si cazurile in care el nu e plin de bani si are o sotie/amanta/prietena mult mai tanara? Care este motivatia acelor femei?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' care este problema voastra, in definitiv? :P Nu intelegeti de ce femeile tinere ii prefera pe barbatii mai in varsta? (cred ca prezenta banilor in ecuatie e doar un pretext, va ascundeti frustrarile in spatele lui, puteti paria pe faptul ca una ca Monicuta n-ar sta cu "doi la metru cu mainile-ntinse" ala, in alte conditii - dar asta e doar un caz)

Pentru ca cei tineri viseaza cai verzi pe pereti, de aia. Un barbat mai matur apreciaza altfel o femeie, incepand de la frumuseste si terminand cu ..ce vreti voi. Un barbat matur stie sa dea senzatia de protectie unei femei si nu-i cere sa-i ia locul mamei pe care n-a avut-o sau sa fie o prelungire a acesteia.

Ati cautat si cazurile in care el nu e plin de bani si are o sotie/amanta/prietena mult mai tanara? Care este motivatia acelor femei?

de la cati ani in sus se spune despre un barbat ca e matur?

 

da, chiar dacă e tot o formă de prostituţie .

si eu cred ca e o forma de prostitutie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de la cati ani in sus se spune despre un barbat ca e matur?

 

 

]

 

 

Ai numai intrebari existentiale... :P

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×