Sari la conținut
Forum Roportal
sen_zor

inscriere website in directoare romanesti

Postări Recomandate

Am nevoie de o persoana care sa imi inscrie cateva din site-urile mele in directoare romanesti. Nu sunt interesat de acele directoare care cer neaparat link reciproc.

 

Pentru fiecare site se va furniza un tabel cu urmatoarele coloane:

1. director

2. PR director

3. url-ul categoriei in care a fost inscris

4. PR categorie

5. PR estimat dupa acceptare (de exempu pentru categoriile care au inregistrarile pe mai multe pagini si astfel se ajunge de cele mai multe ori la PR=0, desi PR-ul categoriei sa fie de 3)

6. titlul paginii inserat in formularul de inscriere (unele site-uri pot sa aiba si 2-5 titluri ce vor alterna la inscrieri)

7. Modul de ordonare in lista de directoare (alfabetic/pr/nr.vizite/nr.voturi).

8. directorul cere neaparat inregistrare (da/nu)

9. realizare screenshoturi cu pagina de inscriere cu datele completate. Din tabelul anterior se vor realiza link-uri catre aceste screenshoturi pentru o mai usoara verificare.

 

Inainte de a alege pe cineva as dori sa stiu:

- in cate directoare in limba romana va inscrie site-ul;

- ce procent de acceptare se estimeaza in termen de 7 zile de la data finalizarii inscrierilor.

 

As dori o oferte (direct aici sau PM) de tarifare/site pentru un site, pentru 2-5 si pentru 6-15.

Eventual oferta poate sa fie divizata si pe nr. directoare in care persoana va inscrie site-ul.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×