Sari la conținut
Forum Roportal
jony1

Haideti sa scriem o poveste impreuna !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca mai putem prelungii perioada de returnare -spuse unul dintre ei- da,si am putea chiar sa facem un discount,la rate -zise al doilea.

Nu era nevoie sa va deranjati...plecam imediat- zise primul catre Wanda...-stiti,avem un program tare incarcat -intari primul...

Vai,da nu-i nici un deranj,zise Woark...

-Si se poate face discount de 100%? spuse Woark.

-Domnule Woark, totusi... fiti rezonabil...

-Nu pot sa fiu. Cum nici voi nu m-ati lasat sa fac imprumut mai mare, nici eu nu vreau sa va las in viata daca nu faceti discount de 100%.

Si pac pac, trage 2 focuri de arma in primul functionar..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sub 300 nu discut ,raspuns taios Woark.

 

Spuse unul din reprezentantii bancii,poate asa o vom putea sili pe sotie sa ne plateasca.

Ma tem ca este nemuritor domnule,ii raspunse un altul,dupa care intinzand spre primul un papirus egiptean adauga: priviti certificatul de nastere.

Domnule Woark...cred ca nu m-am facut inteles..

bagati pusca aia inapoi sub pat caci este vorba de scadenta ...nu de cadenta..

deci aveti de plata 240 de falange de streptozaur...termenul scadent a fost saptamana trecuta...

asa ca va rog....

 

-Sa stiti ca sotul meu Woark este nemuritor....

dar daca el nu plateste falangele,,,,ne-om intelege noi cumva?

cati functionari sunteti in banca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se auzi o voce tunatoare din ceruri(sau din tavan,Woark nu era sigur)...

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Woark sufera de o boala incurabila. Va muri in curand. Gata... s-a terminat povestea.

 

Se pronunta pseudo medicul din grota parasita ... Insa sotia lui Woark cea iubitoare si devotata gasi un ceai miraculos cu care-l facu bine pe Woark si-l trimise la Banca Albastra-verde pentru a incheia contractul de creditare prin care-si putea permite acea luxoasa ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu o moaca de cretin,acesta isi duse mana la piept...sangele parea anormal de rosu,si se pomenii ca duce mana la gura,sa-l guste...avea gust de bulion!

mama ta de Woark cretin....mi-ai spart conserva de tomate..

te sparge nevasta.mea...vezi tu!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Woark sufera de o boala incurabila. Va muri in curand. Gata... s-a terminat povestea.

Nu credem asa ceva doamna.Am mai auzit noi povesti d'astea!Ori ne spuneti unde s'a ascuns ori...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' nu ma mai includeti in povestea asta de doi lei. Naratoru' n-are treaba cu actiunea.

Continua vocea tunatoare(!!)

Bah,Nesimtescule,iar te joci de-a Dumnezeu?! -urla Woark,sperand ca era vecinul sau,proaspat intors de la o clinica de neuropsihiatrie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pronunta pseudo medicul din grota parasita ... Insa sotia lui Woark cea iubitoare si devotata gasi un ceai miraculos cu care-l facu bine pe Woark si-l trimise la Banca Albastra-verde pentru a incheia contractul de creditare prin care-si putea permite acea luxoasa ....

:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×