Sari la conținut
Forum Roportal
singer

O floare de 1 sau 8 Martie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare tuturor fetelor!am venit aici cu un of,de care nu pot scapa.1 Martie,ca si 8 Martie,au trecut ca doua zile absolut banale si obisnuite,fara a primi nici macar o floare din partea prietenului meu.Desi suntem impreuna de ani de zile si stie ca pt mine e un gest important.ba chiar,cand i-am reprosat cu lacrimi in ochi,s-a suparat tot el:de ce sa imi cumpere numai el si eu nu?si ca "numai la asta nu i-a stat capul".luminati-ma si pe mine!e normal cum gandeste el?eu as spune ca nu ,insa cand il vad cu cata seninatate si cu cata vehementa se apara,pur si simpul raman fara cuvinte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mitocan. :jester:

:jester: Da, si sunt multi din astia... numa ca fetele tinere mai mult cu astia stau... ca sunt mici si dezorientate... ceea ce ma face sa cam le dispretuiesc... cateodata/deobicei... :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia e ca nu il mai agreez ca barbat,langa mine.ca peroana,ca amic e ok.insa cand se apropie si vrea sa ma ia in brate,il resping categoric.reactioneaza violent,spunandu-mi ca exagerez si ca "astea sunt figuri".cum sa il fac sa vada cat greseste?sunt o persoana linistita,economa si cu bun simt.nu am avut pretentia decat la o amarata de floare!cea mai ieftina,dar totusi o floare!chiar asa de absurda e dorinta mea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am avut pretentia decat la o amarata de floare!cea mai ieftina,dar totusi o floare!chiar asa de absurda e dorinta mea?

Nu e absurda... desi e posibilitatea ca lui sa nu ii placa sa dea flori.. mie imi plac floricelele, de exemplu :jester: dar poate nu ii plac lui...

 

nu cred ca merita nimeni dispretul nimanui.niciunul nu ne nastem invatati.chestia ca cele cu bun-simt si fara pretentii exagerate tolereaza asemenea comportamente.celelalte,care stiu f bine ce vor,ii pun repede la punct.

Din pacate nu sunt multe care stiu ce vor prin bucuresti... in Alba, Cluj, am intalnit multe care stiu ce vor... da in Buc nu... poate 1-2... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: Da, si sunt multi din astia... numa ca fetele tinere mai mult cu astia stau... ca sunt mici si dezorientate... ceea ce ma face sa cam le dispretuiesc... cateodata/deobicei... :jester: :P

 

nu cred ca merita nimeni dispretul nimanui.niciunul nu ne nastem invatati.chestia ca cele cu bun-simt si fara pretentii exagerate tolereaza asemenea comportamente.celelalte,care stiu f bine ce vor,ii pun repede la punct.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca nu stiu eu sa ii arat cat e de important pentru mine gestul asta si nu stiu sa ii arat ca geseste.cum sa ii explic?

Io personal as zice zi-i misel si gata. Daca dupa asta vine cu flori si pupaturi, vedem. Daca nu, nimic nu ai pierdut. Dar desigur io nu sunt fata :jester:.

 

Daca tot nu ai primit de la el iti dam noi un trandafiras roz :

52275473.KronenbourgNovember1.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare tuturor fetelor!am venit aici cu un of,de care nu pot scapa.1 Martie,ca si 8 Martie,au trecut ca doua zile absolut banale si obisnuite,fara a primi nici macar o floare din partea prietenului meu.Desi suntem impreuna de ani de zile si stie ca pt mine e un gest important.ba chiar,cand i-am reprosat cu lacrimi in ochi,s-a suparat tot el:de ce sa imi cumpere numai el si eu nu?si ca "numai la asta nu i-a stat capul".luminati-ma si pe mine!e normal cum gandeste el?eu as spune ca nu ,insa cand il vad cu cata seninatate si cu cata vehementa se apara,pur si simpul raman fara cuvinte...

 

 

 

Anul viitor ii dai tu bani pe data de 7/03/ ca el sa-ti aduca floarea pe 8/03 :jester:

Poate baiatul vrea si el o zi a barbatilor...spune-i sa faca petitie... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×