Sari la conținut
Forum Roportal
pr1nt

Schimb de Banner

Postări Recomandate

Salut

 

Cine vrea sa faca schimb de Banner ?, trafic cel putin egal cu al meu - (Vizitatori 700-1400 Vizite 900-1600 Afisari 10.000-17.000)

Sau pt cei care nu vor sa faca schimb de banner si au trafic cel putin cu al meu sa posteze va rog cat vrea pt ca sa puna un Banner cu site-ul meu pe site-ul lor ....astept raspunsuri ms bafta.

 

Site-ul este www.id-u.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca imi spui si mie ce trafic ai ...ca nu fac cu ori ce site-uri ca este vb de banner nu de link ....trafic peste 800/zi ...astept raspunuri ..bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca imi spui si mie ce trafic ai ...ca nu fac cu ori ce site-uri ca este vb de banner nu de link ....trafic peste 800/zi ...astept raspunuri ..bafta!

ho ho:))800 ...pai de exemplu ieri am avut peste 3000 si acum 2 zile peste 2200,am trafic nu e problema http://blogsport8.blogspot.com ai un contact ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cineva interesat sa faca schimb de banner cu site-ul www.necuplam.net , bannerul va trebui sa aibe marimea 300x250 bannerul va fi pozitionat in prima pagina a site-ului in banda de reclame .. mai multe detalii cum facem schimbul gasiti pe www.necuplam.net un site de dating cu video chat gratis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×