Sari la conținut
Forum Roportal
crysuk

Cum anunti parintii ca ai murit?

Postări Recomandate

motivele sunt de sanatate si psihice

mai mult nu vreau sa zic

eheee

daca am sa-ti povestesc prin ce am trecut...

ma vei intreba de ce nu m-am urcat in pod...

...........................

iti zic de ce: iubesc viata si Dumnezeu m.a ajutat si ma ajuta in continuare..

nu crezi, dar te vei convinge, intr-un fel sau altul

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna

am si eu o nelamurire

daca te sinucizi si nu poate afla nimeni ca ai facut-o cum faci sa-ti anunti parintii de moartea ta ca sa te inmormanteze?

multumesc

simplu, le trimiti o felicitare prin posta :doh:

 

p.s. macar sa ai bunul simt sa atasezi si un cec, asa... din respect ca te-au crescut ... ar fi culmea sa mai plateasca si inmormantarea :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici eu nu cred in dumnezeu da` asta nu m-a indemnat niciodata sa ma sinucid, din contra, mi-as dori o viata cat mai lunga.Is de parere ca viata in sine nu e neaparat frumoasa, dar cred ca sta in puterea si vointa noastra sa ne-o facem asa cum ne-o dorim. Nici eu nu-s un exemplu de sanatate fizica si nici psihica si totusi sper :). Si nu numai sper, dar incerc sa fac ceva pentru asta.. bolile se mai trateaza pe ici pe colo, starea psihica si ea. Sfatul meu e sa profiti de viata atata timp cat mai ai ocazia. N-o sa se sfarseasca lumea fara tine, dar singura care are de pierdut din actiunea asta esti tu ;)

Think about that! :doh:

Iata un exemplu de maturitate! Urmeaza-l! ;)

 

 

mda... de regula vine atunci cand ai venele taiate, cazut inconstient la pamant. :doh:

E bine si atunci.Te gaseste cineva la timp si traiesti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu cred in dumnezeu da` asta nu m-a indemnat niciodata sa ma sinucid, din contra, mi-as dori o viata cat mai lunga.Is de parere ca viata in sine nu e neaparat frumoasa, dar cred ca sta in puterea si vointa noastra sa ne-o facem asa cum ne-o dorim. Nici eu nu-s un exemplu de sanatate fizica si nici psihica si totusi sper :doh:. Si nu numai sper, dar incerc sa fac ceva pentru asta.. bolile se mai trateaza pe ici pe colo, starea psihica si ea. Sfatul meu e sa profiti de viata atata timp cat mai ai ocazia. N-o sa se sfarseasca lumea fara tine, dar singura care are de pierdut din actiunea asta esti tu ;)

Think about that! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, calea cea mai usoara.

fuga din fata realitatii,lasitate se numeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact,crezi in ajutorul lui Dumnezeu,el va veni cand mai putin te astepti...trebuie doar sa crezi!

mda... de regula vine atunci cand ai venele taiate, cazut inconstient la pamant. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... de regula vine atunci cand ai venele taiate, cazut inconstient la pamant. :doh:

El sau scaraoţchi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu o sa am nimic de pierdut...asta stiu sigur...

acum regret ca am scris pe forum

chiar nu m-am gandit ca asta o sa iasa

dar nu aveam pe cine sa intreb...pt ca cei care ma cunosc nu vreau sa afle ce am de gand sa fac

asa...aici nu ma cunoaste nimeni

puteti sa nu mai scrieti....chiar va rog asta

De ce? Cumva te simti vinovata? Cumva constientizezi ca de fapt ai numai de pierdut? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici eu nu cred in dumnezeu da` asta nu m-a indemnat niciodata sa ma sinucid, din contra, mi-as dori o viata cat mai lunga.Is de parere ca viata in sine nu e neaparat frumoasa, dar cred ca sta in puterea si vointa noastra sa ne-o facem asa cum ne-o dorim. Nici eu nu-s un exemplu de sanatate fizica si nici psihica si totusi sper :doh:. Si nu numai sper, dar incerc sa fac ceva pentru asta.. bolile se mai trateaza pe ici pe colo, starea psihica si ea. Sfatul meu e sa profiti de viata atata timp cat mai ai ocazia. N-o sa se sfarseasca lumea fara tine, dar singura care are de pierdut din actiunea asta esti tu ;)

Think about that! :doh:

nu o sa am nimic de pierdut...asta stiu sigur...

acum regret ca am scris pe forum

chiar nu m-am gandit ca asta o sa iasa

dar nu aveam pe cine sa intreb...pt ca cei care ma cunosc nu vreau sa afle ce am de gand sa fac

asa...aici nu ma cunoaste nimeni

puteti sa nu mai scrieti....chiar va rog asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu o sa am nimic de pierdut...asta stiu sigur...

acum regret ca am scris pe forum

chiar nu m-am gandit ca asta o sa iasa

dar nu aveam pe cine sa intreb...pt ca cei care ma cunosc nu vreau sa afle ce am de gand sa fac

asa...aici nu ma cunoaste nimeni

puteti sa nu mai scrieti....chiar va rog asta

 

Cum, ne lasi asa ? Noi vroiam sa aflam mai multe lucruri despre tine, sa te cunoastem mai bine.

Tot nu mi-ai spus ce facultate urmezi :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×