Sari la conținut
Forum Roportal
Esses es percipi

Un prost

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce pot spune....

Am 19 si sunt cu o fata de 2 ani,o iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.Dar sunt un prost...Am o fire stupida,sunt gelos,putin posesiv,mai dus,si alte chestii care nu mai am puterea sa le enumar.

A fost o relatie fericita la inceput am avut clipe grele precum si fericite ne-am mai despartit de cateva ori dar m-am intors la ea si ne-am impacat.E vina mea,stiu asta.Sunt bolnav dupa ea nu imi imaginam viata fara ea,chiar imi faceam griji ce o sa facem dupa ce terminam scoala,suntem in aceeiasi clasa,o vad in fiecare zi.

Vreau sa o sarut,sa o tin in brate,macar sa-i ating obrazul.Dar ea nu ma mai vrea,ma mai iubeste imi spune asta.Cum dracu sa plangi fiind baiat dupa o fata ce prostie.In fiecare zi o sa o vad,incepand de maine nu mai e a mea.Ce mi-a mai ramas dupa 2 ani,doar amintirile si planurile,prietenii iam neglijat.Ma intorc la sala macar pt 3 ore pe zi sa nu ma gandesc la ea.Ma intorc acasa si stau,parintii sunt divortati si plecati in alte tari.Eu pe cine mai iubesc acum...

 

PE TINE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot spune....

Am 19 si sunt cu o fata de 2 ani,o iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.Dar sunt un prost...Am o fire stupida,sunt gelos,putin posesiv,mai dus,si alte chestii care nu mai am puterea sa le enumar.

A fost o relatie fericita la inceput am avut clipe grele precum si fericite ne-am mai despartit de cateva ori dar m-am intors la ea si ne-am impacat.E vina mea,stiu asta.Sunt bolnav dupa ea nu imi imaginam viata fara ea,chiar imi faceam griji ce o sa facem dupa ce terminam scoala,suntem in aceeiasi clasa,o vad in fiecare zi.

Vreau sa o sarut,sa o tin in brate,macar sa-i ating obrazul.Dar ea nu ma mai vrea,ma mai iubeste imi spune asta.Cum dracu sa plangi fiind baiat dupa o fata ce prostie.In fiecare zi o sa o vad,incepand de maine nu mai e a mea.Ce mi-a mai ramas dupa 2 ani,doar amintirile si planurile,prietenii iam neglijat.Ma intorc la sala macar pt 3 ore pe zi sa nu ma gandesc la ea.Ma intorc acasa si stau,parintii sunt divortati si plecati in alte tari.Eu pe cine mai iubesc acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot spune....

Am 19 si sunt cu o fata de 2 ani,o iubesc mai mult ca orice pe lumea asta.Dar sunt un prost...Am o fire stupida,sunt gelos,putin posesiv,mai dus,si alte chestii care nu mai am puterea sa le enumar.

A fost o relatie fericita la inceput am avut clipe grele precum si fericite ne-am mai despartit de cateva ori dar m-am intors la ea si ne-am impacat.E vina mea,stiu asta.Sunt bolnav dupa ea nu imi imaginam viata fara ea,chiar imi faceam griji ce o sa facem dupa ce terminam scoala,suntem in aceeiasi clasa,o vad in fiecare zi.

Vreau sa o sarut,sa o tin in brate,macar sa-i ating obrazul.Dar ea nu ma mai vrea,ma mai iubeste imi spune asta.Cum dracu sa plangi fiind baiat dupa o fata ce prostie.In fiecare zi o sa o vad,incepand de maine nu mai e a mea.Ce mi-a mai ramas dupa 2 ani,doar amintirile si planurile,prietenii iam neglijat.Ma intorc la sala macar pt 3 ore pe zi sa nu ma gandesc la ea.Ma intorc acasa si stau,parintii sunt divortati si plecati in alte tari.Eu pe cine mai iubesc acum...

off,cata suferinta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa intelegi ca gelozia ,posesivitatea,sunt semne ale FRICII,nu ale iubirii....semne ca esti inchis,nu deschis,semne ca ridici ziduri...nu cobori poduri...esti in atitudinea APARARE-ATAC...tipica fricii,te agati de ea...incerci sa o LEGI de tine...sa te legi de ea...Invata sa iubesti...gaseste o explicatie,o intelegere pentru fricile tale.Gaseste o cale sa le depasesti.Dar mai intai fi constient ca ceea ce simti e FRICA.Frica-dorinta e cu totul altceva decat DARUIRE...vrei sa iei,te temi sa nu pierzi...esti in Egoism,nu in Altruism.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
off,cata suferinta :P

 

nu mai radea mai :P are si el 19 ani si a dat-o in bara ca orice licean lipsit de minte

ma amuz acum ca mi-am amintit o faza ... am suspinat si eu in vremile tineretii mele dupe un gelos ca amicu nostru, la fel eram colegi de clasa si el la fel de gelos si fricos ... dupa vro trei ani de la terminarea liceului imi trimite o scrisoare in care isi cerea scuze :o: am ras de m-am stricat ... l-am sunat si am iesit la o bere ... invatase baietasu multe lucruri sanatoase si chair a fost o chestie faina sa-l vad atat de schimbat ... :-

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa o sarut,sa o tin in brate,macar sa-i ating obrazul.Dar ea nu ma mai vrea,ma mai iubeste imi spune asta.

Esses, iubirea nu stă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba ia nu va mai bateti ma joc de el. Ce va credeti asa importanti. Baiatul asta a vrut si el sa scrie de suferinta lui asemanatoare cu a parintilor si s-au gasit cativa sa comenteze, tocmai cei mai terminati de pe forum....

Editat de heidy_
inceteaza cu atacul la persoana!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nimeni nu le stie la 19 ani, lupini

Nu vreau să mă laud, şi chiar de asta nu scriu pe cine cunosc eu că ştia la 19 ani. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lumineaza-ma .

 

Daca la 19 ani iubirea nu sta in sarutari & declaratii , in ce sta ?

Te-ai gasit in cine sa gasesti raspunsuri :-) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×