Sari la conținut
Forum Roportal
Lily-Lily

Iubesc doi barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Heidy a spus sa vb frumos, asa ca o sa-ti raspund civilizat, Loreda.

So...

La varsta mea sunt destul de constient ca in jurul meu mai sunt si pitipoance care vor sa "cerceteze". La varsta mea sunt destul de intreg la cap sa nu fac rau persoanelor din jurul meu, unele chiar merita asta...

La varsta mea sunt destul de constient ca trebuie sa ma incurc cu o femeie ce stie ce vrea de la viata, nu cu toate parasutele ce au scapat din poala mamei.

 

 

Tu nu esti nici necivilizat, nici rau, nici...nimic.

Esti un trist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heidy a spus sa vb frumos, asa ca o sa-ti raspund civilizat, Loreda.

So...

La varsta mea sunt destul de constient ca in jurul meu mai sunt si pitipoance care vor sa "cerceteze". La varsta mea sunt destul de intreg la cap sa nu fac rau persoanelor din jurul meu, unele chiar merita asta...

La varsta mea sunt destul de constient ca trebuie sa ma incurc cu o femeie ce stie ce vrea de la viata, nu cu toate parasutele ce au scapat din poala mamei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu nu esti nici necivilizat, nici rau, nici...nimic.

Esti un trist.

Aici ai dreptate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu te superi cati ani ai?

cat timp ai fost singura?sa stii ca trebuie timp,nu cateva ore,zile si gata,te-ai gandit.

plangi,regreta,descarca-te,de cate ori ai ocazia,intr-un final vei descoperi raspunsul in sufletul tau.

toata puterea e la tine,gandeste-te ca poate va veni o zi cand unul dintre cei 2 ai tai iti va da un sut in fund iar atunci ce vei face?te vei consola cu celalalt?

 

 

Am aproape 30 de ani. Nu pot sa-ti spun exact cat timp am stat singura, dar am stat. Si acum sunt singura :pardon:

M-am gandit de milioane de ori. Cateodata urasc si gandul de-a ma gandi la asta.

Trec prin stari diferite: imi plang de mila, ma abitionez sa fac ceva, renunt la tot, plang, sunt furioasa, incerc sa fiu egoist ca apoi sa ma sfasie gandul ca "el" sufera...

Este o stare ingrata si imi dau seama ca e vina mea. Daca as fi stiut sau as fi avut puterea sa o rezolv singura nu mai scriam pe forum-uri despre asta. Dar am ajuns la disperare. Si nu stiu, nu stiu ce sa fac...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am incercat sa stau de vorba cu mine, am cautat singuratatea dar nu mi-a adus decat lacrimi, regrete, sentimentul ca timpul trece trece si eu nu rezolv nimic.

as vrea o intrebare la care raspunsul sa imi spuna totul\1 m-am saturat sa ma tot gandesc si sa nu obtin nimic :drag:

 

Ţi-am mai spus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aproape 30 de ani. Nu pot sa-ti spun exact cat timp am stat singura, dar am stat. Si acum sunt singura :drag:

M-am gandit de milioane de ori. Cateodata urasc si gandul de-a ma gandi la asta.

Trec prin stari diferite: imi plang de mila, ma abitionez sa fac ceva, renunt la tot, plang, sunt furioasa, incerc sa fiu egoist ca apoi sa ma sfasie gandul ca "el" sufera...

Este o stare ingrata si imi dau seama ca e vina mea. Daca as fi stiut sau as fi avut puterea sa o rezolv singura nu mai scriam pe forum-uri despre asta. Dar am ajuns la disperare. Si nu stiu, nu stiu ce sa fac...

 

 

Cauta-ti un loc de munca. :pardon: Am impresia ca nu ai .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta-ti un loc de munca. :pardon: Am impresia ca nu ai .

edit

Editat de heidy_
E ultimul avertisment si vorbesc serios!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta-ti un loc de munca. :pardon: Am impresia ca nu ai .

 

 

Te inseli.

Si, sincer, nu va inteleg: daca nu aveti nici o treaba cu discutia, de ce va tot bagati in vorba?

 

Da, pot sa-mi iau si o papusa si sa-mi omor timpul, fara tragisme. Dar chiar am impresia ca pt. asta nu trebuie sa-mi omor timpul pe net...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×