Sari la conținut
Forum Roportal
rene

Pisoi necajit cauta stapan/a

Postări Recomandate

Saptamana asta sa-a pripasit un motanel tigrat pe scara mea, chiar in fata usii mele. Din pacate a fost lovit de cineva si avea un ochi foarte tare bolnav si mandibula fracturata.

la-am internat acum 2 zile, ieri a fost operat la ochi si i sa-a reparat mandibula si va mai sta in spital cateva zile. Are 1 an. Din pacate, ochiul bolnav nu a mai putut fi salvat.

Are nevoie de un stapan iubitor. A fost foarte speriat dar acum e pe calea cea buna si e foarte prietenos si inca mai are incredere in oameni.

Eu nu-la pot lua pentru ca sunt insarcinata si mai am o pisica iar spatiul de care dispunem e destul de restrans.

Va trebui vaccinat si eventual castrat. Daca se hotaraste cineva destul de repede sa-la ia atunci voi plati eu castrarea lui cat este in spital.

 

In cazul in care vrea cineva sa-la adopte sa-mi scrie un mesaj privat.

 

Nu la-am putut poza pentru ca mi-a fost teama ca-la sperii atunci cand avea ochiul bolnav. Saptamana care pot posta si poze cu el.

 

E urgenta gasirea unui stapan pentru el pentru ca daca il voi lasa pe strada are sanse mici de supravietuire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

saracu pisoi.........apropos daca vrea cineva o pisica sunt in saptele blocului meu vreo 25 unele sunt de rasa si sunt abandonate, altele sunt vagaboande da nu evina lor.........daca vreti una din aceste pisici dati un mail la neo_xcess@yahoo.com sau neoxcess@gmail.com......eu am pisica deci nu pot lua alta, vreau sa mai scap de atatea pisici ca sunt prea multe :De si mi-e mila de ele ca le mai bate lumea..... eu sunt din focsani da gasim noi o metoda de atrimite matele prin colet daca sunteti interesati :De :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×