Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

O canţonetă pentru tenorul Costel

Postări Recomandate

MIRCEA MARIAN: "Mult timp am fost plictisit, aş spune chiar agasat, de insistenţa cu care presa a relatat istoria lui Costel Busuioc, tenorul cu opt clase care a impresionat publicul spaniol".

 

Un zugrav care, sus pe schele, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos articol, si am un filling ca , Costel Busoioc va canta La Scala "Nessun dorma"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place foarte tare de el,l am urmarit aproape de la inceput; miercuri la 9.30 (ora spaniei)e marea gala...din cate am inteles o s o transmita si un post romanesc in direct dar nusth exact care....romantica sau realitatea

Sper sa castige ca din punctul meu de vedere e cel mai bun dintre toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A castigat concursul, dar unii dintre vesnicii nostri idioti conationali au inceput deja sa arunce cu noroi. In loc sa il respecte astia dau in el. Sa va fie tarana usoara gunoaielor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A castigat concursul, dar unii dintre vesnicii nostri idioti conationali au inceput deja sa arunce cu noroi. In loc sa il respecte astia dau in el. Sa va fie tarana usoara gunoaielor.

Chiar daca nu prea-mi inspira nimic domnu' Costel, vorba mamei, ne-a facut pe noi, romanii, sa parem altfel in ochii europenilor...

Iar referitor la toti "cultii" din Ro, numa de bine, ce sa mai... le-as da la toti numa cu intrebari de cultura generala peste ochi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-ti inspira ce anume heidy? sau mai bine zis ce ar trebui sa-ti inspire si nu o face?

Nu stiu. E ceva la el care nu-mi place, care ma enerveaza. Am impresia ca e cam ipocrit. Plus ca in 2005 a mai avut o sansa sa isi faca un contract cu o casa de discuri din Ro, dar a refuzat, iar recent a declarat ca in Ro n-a avut sansa sa se afirme pentru ca toti i-au inchis usa in nas cand au auzit ca are doar opt clase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×