Sari la conținut
Forum Roportal
marius_cta

JIGNIRE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:D

Sa ma sinucida cineva!

 

nu nu... eu te vreau vie

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, "pe tine te calca toata lumea in picioare" nu sunt "cuvinte grele".

Doi, daca ea s-a dus cu altcineva la cumparaturi, mai bine zis cu fostul, nu pe ea o calca cineva in picioare, ci pe tine te calca in picioare ea.

Eu 22 ea ,19 suntem de cateva zile impreuna este o relatie oarecum la distanta si i-am adresat cuvintele acestea ptr ca o s-a dus cu fostul prieten la cumparaturi si am intrebat-o dar u nu puteai sa ei atitudine ea mi-a raspuns ca s-a urcat in masina NU STIU DAR DEGEABA V-ATI FACUT CONT ANUMITI USERI D FACETI MISTO ......... ASA SUNTEM NOI ROMANI

Dragule, daca vrei sa nu faca cineva misto, invata sa scrii corect, cu toate semnele de punctuatie si cu toate majusculele la locul lor, si atunci nu va face nimeni misto. Nu intelege nimeni nimic din ce scrii tu, pentru ca nu are nici cap nici coada.

Uite un exemplu, un afara de cel de mai sus:

Atunci nu cred ca vrea sa se intalneasca sau nu ma suna sa ne intalnim nu stiu cu fostul s-au certat sa inteleg ca pe unul dintre noi ne inseala,ea a fsot la cumparaturi in alta localitate

 

Adica ma vrut sa spun ca nu putea sa ii spuna sa nu urce in masina la asta ma refer la atitudine ........... ( inletegeti-ma si pe mine canu stiu ce sa fac ca sa o conving ca i-am vrut binele cand i-am adresat asta)

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu 22 ea ,19 suntem de cateva zile impreuna este o relatie oarecum la distanta si i-am adresat cuvintele acestea ptr ca o s-a dus cu fostul prieten la cumparaturi si am intrebat-o dar u nu puteai sa ei atitudine ea mi-a raspuns ca s-a urcat in masina NU STIU DAR DEGEABA V-ATI FACUT CONT ANUMITI USERI D FACETI MISTO ......... ASA SUNTEM NOI ROMANI

 

ai putea avea o sansa daca i-ai spune adevarul, adica:"iubita mea, tin foarte mult la tine tocmai de aceea am devenit gelos cand am auzit ca ai fost cu fostul la cumparaturi, mi-as fi dorit sa fiu eu in locul lui sau sa ii refuzi propunerea.Iar gelozia m-a dus la furie si am spus ce nu am simtit niciodata.Imi pare rau.Te rog iarta-ma, nu e din lipsa de respect ci din gelozie."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai putea avea o sansa daca i-ai spune adevarul, adica:"iubita mea, tin foarte mult la tine tocmai de aceea am devenit gelos cand am auzit ca ai fost cu fostul la cumparaturi, mi-as fi dorit sa fiu eu in locul lui sau sa ii refuzi propunerea.Iar gelozia m-a dus la furie si am spus ce nu am simtit niciodata.Imi pare rau.Te rog iarta-ma, nu e din lipsa de respect ci din gelozie."

 

No, ma ellla, da' tu crezi ca barbatu' o fi vreun Darth Vader sa se bata cu laseriştii pt muierea lui? Asta numa'n basmele cu jedi.

Are si el douăşdoi de ani, sufleteşte o fi avand vreo 13, un hormon ici, unu' colea, lasa-l sa mai piarda vremea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oh my god...oh my god....acum daca te certi cu vreunu , nu mai ai voie sa te intalnesti cu el ca e fostu? oh my god....stiu atatea cazuri in care multe cupluri dupa ce s-au certat au ramas amici si s-au inteles mult mai bine ca amici decat ca atunci cand erau impreuna....prea tare : daca e fostu sa nu mai vb cu el... depinde de la caz la caz.....nu e o regula fixa si nu trebuie sa judeci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

 

De curiozitate, unde ai invatat tu limba romana ? Nu inteleg nimic din fraza ta, esti incoerent. Scrie si tu corect gramatical si mai pune si niste virgule unde este nevoie, ca esti baiat mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oh my god...oh my god....acum daca te certi cu vreunu , nu mai ai voie sa te intalnesti cu el ca e fostu? oh my god....stiu atatea cazuri in care multe cupluri dupa ce s-au certat au ramas amici si s-au inteles mult mai bine ca amici decat ca atunci cand erau impreuna....prea tare : daca e fostu sa nu mai vb cu el... depinde de la caz la caz.....nu e o regula fixa si nu trebuie sa judeci

;) evident ca ai voie sa iesi cu cine vrei, vroiam doar sa ii subliniez cat de ridicola e situatia, el pe tipa aia abia o cunostea, si avea pretentia sa o si controleze deja cu cine iese ea la cumparaturi :doh:, in afara de asta, considera ca faptul ca a iesit la cumparaturi cu fostul inseamna ca ea e "calcata in picioare" :doh: cand de fapt, el este cel de care nu s-a tinut cont, fiind lasat cu ochii-n soare.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×