Sari la conținut
Forum Roportal
marius_cta

JIGNIRE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

 

 

sincer ,nu am inteles nimic ......iar acesta nu pare a fi o jignire ci un adevar spus unui prieten....prietenii nu trebuie sa-i mintim...le spunem adevarul in fata ,desi doare,iar ei ar trebui sa aprecieze .....detaliaza daca vrei sa fii ajutat ..:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

 

 

Hai sa reformulam sa inteleaga toata lumea ( pentru ca sincera sa fiu nici eu n-am inteles mare lucru )

 

I-am adresat cuvinte grele , mai precis : " pe tine te calca toata lumea in picioare " . Ce sa fac sa ma ierte ? Eu i-am spus : " daca tii la mine ma ierti , dar ea imi spune ca nu poate desi imi zice ca sunt un baiat deosebit " .

 

Oricum eu subscriu la ceea ce ti-a spus si Red ... Sunt cuvintele unui om pe care-l intereseaza .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut candva pe un tip care a facut aceiasi greseala ... :yahoo: , luna viitoare are parastasu,saracu .... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am cunoscut candva pe un tip care a facut aceiasi greseala ... :yahoo: , luna viitoare are parastasu,saracu .... :o:

 

Buei , termina cu prostiile . Ajuta un semen aflat in nevoie :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buei , termina cu prostiile . Ajuta un semen aflat in nevoie :o:

 

N-are semen ? :yahoo: E chiar nasol :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

 

Eşti cu adevărat un băiat deosebit... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-am adresat cuvinte grele mai precis " te tine te calca toata lumea in picioare" ce sa fac ca sa ma ierte eu i-am spus dc ti la mine ma ierti dar ea imi spun canu poate desi in zice ca sunt un baiat deosebit

Ce v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu 22 ea ,19 suntem de cateva zile impreuna este o relatie oarecum la distanta si i-am adresat cuvintele acestea ptr ca o s-a dus cu fostul prieten la cumparaturi si am intrebat-o dar u nu puteai sa ei atitudine ea mi-a raspuns ca s-a urcat in masina NU STIU DAR DEGEABA V-ATI FACUT CONT ANUMITI USERI D FACETI MISTO ......... ASA SUNTEM NOI ROMANI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×