Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

Zapp - The next generation network

Postări Recomandate

Cum vi se pare Zapp-ul?

 

Eu cred ca are multe calitati abonamentul lor, mai ales pentru firme, dar totusi costul lunar este foarte mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru firme este excelent dar am intalnit un grup de preteni de care siau luat toti pe zapp sa vorbeasca ieftin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La tarifele pe minut si la viteza Internetului sunt cei mai tari.

Pacat ca nu au semnal la fel de puternic ca Connex si Dialog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca sunt la inceput si au un viitor mare inaintea ochilor.

Sa speram ca vor merge pe calea cea buna si vor extinde aria de acoperire in mai multe locuri din tara ar fi si mai bine.

 

http://www.zapp.ro/coverage/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand o vor extinde ma voi muta la ei.

O sa mai bage niste chestii noi pentru firme si grupuri mai largi de abonati acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au probleme, nu numai cu acoperirea ci si cu telefoanele, sa nu uitam ca daca ti se defecteaza telefonul nu poti sa iti scoti cartela sa ti-o bagi in alt telefon, si pana iti dau ei altul, daca esti in afaceri sau ma rog ai mare nevoie de el te ia naiba..plus acoperirea..plus preturile..hmm..ah, pe.sa. nu au telefoane faine..deloc..ar fi ceva de ei dar inca is departe de a fi competitivi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La astea se mai adauga si problema roming-ului.

 

Eu am luat teapa la inceput. Am aflat ca ei ofera telefon gratuit daca iti faci abonament. Am zis ca nu conteaza telefonul fiinca o sa mut cartele in cel pe care-la aveam si pe ala o sa-la vand. Si dupa ce am semnat contractul si am ajuns acasa mi-am dat seama ca nu are cartela. Iar dupa nu am mai putut sa-la schimb decat daca plateam 100$. Asa ca am ramas cu ala. Oricum pot spune ca am fost multumit de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au o oferta destul de bogata. http://www.zapp.ro/offer/

Telefonul nu se strica foarte usor deci e avantajos sa iti iei un abonament si sa primesti telefon gratuit.

La Connex sau Orange nu ai telefon gratuit, si daca se strica pierzi banii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Zapp mai e avantajul ca daca iti fura telefonul nu are ce face cu el. Tot ce poate sa faca este sa se conecteze la Zapp si atunci il prind.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×