Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Se f

Postări Recomandate

Nu mai tin numarul la topicurile deschise de cand sunt eu aici pe aceeasi tema.

Dupa aproape 3 ani de roportal tin sa spun ca aceluia ce nu-i place aici ii recomand un Kit Kat si un sincer "Ura si la gara!". Nu va tine nimeni cu forta, daca vi se pare forumul neatragator, nu mai intrati si am terminat balciul.

 

 

Ai tinut impreuna cu ceilalti moderatori o sedinta de brain-storming ca sa ajungi la magnifica idee cu Kit Kat-ul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai tin numarul la topicurile deschise de cand sunt eu aici pe aceeasi tema.

Dupa aproape 3 ani de roportal tin sa spun ca aceluia ce nu-i place aici ii recomand un Kit Kat si un sincer "Ura si la gara!". Nu va tine nimeni cu forta, daca vi se pare forumul neatragator, nu mai intrati si am terminat balciul.

eu vreau ..Twix..sau Mars..se poate ? :rtfm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai tin numarul la topicurile deschise de cand sunt eu aici pe aceeasi tema.

Dupa aproape 3 ani de roportal tin sa spun ca aceluia ce nu-i place aici ii recomand un Kit Kat si un sincer "Ura si la gara!". Nu va tine nimeni cu forta, daca vi se pare forumul neatragator, nu mai intrati si am terminat balciul.

ce ineptii scrii soro......

daca am pleca toti ce ai mai modera?

scopul unui mod e de a modera. nu de a goni userii

apropos, tie iti place ????????...ma refer la forum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ceva vreme am observat ca forumul a inceput sa devina neatragator....mie asa mi se pare.

Au disparut bombardiere vechi si au aparut avioane de hartie care fac rating topicurilor pentru copii...

Au mai ramas cativa, probabil in virtutea obisnuintei, dar cu siguranta vor pleca si acestia curand..

....................

Incepuse sa-mi placa pe aici, dar bag de seama ca, ori s-au cam epuizat temele, ori a scazut media de varsta ... :scooter:

hmmm.

nu e bine..hmm

moderatorilooor...salutari va tansmit...

va place ce moderati?

 

Poate ai stat prea mult pe forum si ai inceput sa te plictisesti. Poate daca iei o mica pauza... eu asa fac... Mai ales ca pe un forum fiecare user posteaza unde ii place, nu poti obliga pe nimeni sa posteze despre ceva sau intr-o anumita sectiune...

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ai stat prea mult pe forum si ai inceput sa te plictisesti. Poate daca iei o mica pauza... eu asa fac... Mai ales ca pe un forum fiecare user posteaza unde ii place, nu poti obliga pe nimeni sa posteze despre ceva sau intr-o anumita sectiune...

Iei pauza pe forumul asta, dar ai grija sa ridici poalele pe altul. Esti penibila! Alice in Tara minunilor! :scooter:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tinut impreuna cu ceilalti moderatori o sedinta de brain-storming ca sa ajungi la magnifica idee cu Kit Kat-ul?

 

:cry: 8) :cry:

 

un Twix si-un Mars ptr mine si Laurent :P

Editat de deliah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ai stat prea mult pe forum si ai inceput sa te plictisesti. Poate daca iei o mica pauza... eu asa fac... Mai ales ca pe un forum fiecare user posteaza unde ii place, nu poti obliga pe nimeni sa posteze despre ceva sau intr-o anumita sectiune...

nu ai inteles ideea.. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×