Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Se f

Postări Recomandate

De ceva vreme am observat ca forumul a inceput sa devina neatragator....mie asa mi se pare.

Au disparut bombardiere vechi si au aparut avioane de hartie care fac rating topicurilor pentru copii...

Au mai ramas cativa, probabil in virtutea obisnuintei, dar cu siguranta vor pleca si acestia curand..

....................

Incepuse sa-mi placa pe aici, dar bag de seama ca, ori s-au cam epuizat temele, ori a scazut media de varsta ... :stars:

hmmm.

nu e bine..hmm

moderatorilooor...salutari va tansmit...

va place ce moderati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm.

faci parte din acele bombardiere..

................

exista munitie, dar sincer nu se descarca arma pe topicuri gen, " cel de sus, cel de jos, chat, cacat, bla bla"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Periodic se intampla asta...si eu am fost dezamagita in cateva randuri de ce se intampla...am plecat...apoi am revenit...

 

...asta-i viata!!!! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o discutie care revine iar si iar.. cu ce folos?

Cand am ajuns eu pe forum, erau aproape numai.."bombardiere" :stars: Era alt suflu. Dar banuiesc ca asta-i "riscul" pe masura ce o astfel de "jucarie" se dezvolta..

E dreptul tuturor sa scrie, sa se exprime.. sa se dea drept cine nu sunt.. etc etc.. Cine-i (ne) poate opri? Sau ar trebui sa se puna un IQ tester la intrare?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faci parte din acele bombardiere..

................

exista munitie, dar sincer nu se descarca arma pe topicuri gen, " cel de sus, cel de jos, chat, cacat, bla bla"

Exact asta spuneam azi pe la Religie: de cand intru pe clone, postez la 'ce ati baut ultima data', mai scriu saluturi interminabile pe Chat, mai beau o cafeluta cu Dally, mai fac sex cu....nu e treaba voastra si alte discutii filozofice.

Ne dam virginele dar avem gura umeda de preseminal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o discutie care revine iar si iar.. cu ce folos?

Cand am ajuns eu pe forum, erau aproape numai.."bombardiere" :doh: Era alt suflu. Dar banuiesc ca asta-i "riscul" pe masura ce o astfel de "jucarie" se dezvolta..

E dreptul tuturor sa scrie, sa se exprime.. sa se dea drept cine nu sunt.. etc etc.. Cine-i (ne) poate opri? Sau ar trebui sa se puna un IQ tester la intrare?

de ce te-ai gandit imediat la un test IQ? :stars:

......................

ce exprimari inteligente vezi tu pe topicurile respective,,,,in fine...este un mod de a taia frunze la caini....

dar sincer nu inveti nimic din asta...

.....................

adevarat, unii se dau ceea ce nu sunt, dar animeaza aceasta jucarie, plus, inveti sa raspunzi anumitor provocari.

.....................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord cu tine ca "jocurile" alea .. :stars: In fine. Unii se relaxeaza asa. Dar nici sa exageram..

unii exagereaza....

dar avem "telecomanda" in mana....zic eu...sau nu este asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×