Sari la conținut
Forum Roportal
soarele

21 decembrie 2012

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"21 Decembrie 2012

"Pe masură ce ne apropiem de anul 2012, vor avea loc mai multe schimbări la nivelul planetei, care vor provoca modificări radicale si bruşte de climă, timpul va ajunge la zero, clima se va schimba dramatic, iar ADN-ul uman va fi reprogramat." se arată

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si io un film cu sfarsitul lumii in 2012... "Ziua judecatii"...Eu totusi sunt de parere ca nimeni nu stie ce si cum va fi,putem cel mult sa facem supozitii,dar le facem degeaba.Nu intereseaza pe nimeni. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In 2012 va fi 2033,in 2033 va fi 2051 si tot asa. :doh: :lol2: :lol2:

 

DARR daca e adevarat si eu nu-mi gasesc prietena pana in 2012? Sau poate tocmai asta e smecheria.Voi fi primul in 2012 cu prietena si ADN nou. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce 2012?ce nibiru?vor aparea cipurile si atunci va fi apocalipsa cand de fapt nu ne vom renaste mai superiori,ni se vor implanta acele cipuri care ne fac cica mai 'destepti'...anyway fiecare cu parerea lui,sa il asteptam si pe 2012 si pe urma sa vedem in ce ape ne mai scaldam :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar fi prea frumos .....am citit despre 2012 si pe ATS , dar si acolo ca si aici, o gramada de pareri diferite, si este si normal cum nimeni nu are cum sa stie sigur ce se va intampla, poate nimic, poate totul .....oricum orice este posibil :tease: asa ca...orice ar fi...enjoy the ride!:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista o urarae care spune asa ... sa dea dumnezeu sa traiesti vremuri interesante ... 2012 poate fi ... so ... nu putem face altceva decat sa asteptam si sa vedem ... si sa ne dam cu parerea ... dar de schimbat oricum nu putem schimba NIMIC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare ce voi face atunci? unde voi fi? sfarsit sau un nou inceput? va fi un ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×