Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Henryk Adam Aleksander Pius Sienkiewicz

Postări Recomandate

A scris multe... Chiar mai lungi decat numele lui... Si pe alt topic sunt oameni in offtopic, asa ca eu am decis sa deschid un topic aici ca sa isi continue discutia :doh:

 

Deci...

 

Da ,da am uitat de "Potopul" si " "Pan Wołodyjowski". ,,,

azi se citeste Sadra Brown :pardon:

Da... Alea is continuarea la Prin Foc si Sabie... Nu?? Am vrut sa le citesc... da nu m-a lasat mamicuta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A scris multe... Chiar mai lungi decat numele lui... Si pe alt topic sunt oameni in offtopic, asa ca eu am decis sa deschid un topic aici ca sa isi continue discutia :doh:

 

Deci...

 

 

Da... Alea is continuarea la Prin Foc si Sabie... Nu?? Am vrut sa le citesc... da nu m-a lasat mamicuta :P

 

Trilogie ...istorica...normal sa nu te lase.......dar sigur te-a lasat sa citesti "Legende istorice romanesti"si "Scufita rosie " ,potrivite pentru varsta ta...:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
azi se citeste Sadra Brown :hi:

:doh: Sandra Brown nu mai e trendy.Azi se citesc preturile de pe etichetele hainelor din mall. :P

Am vrut sa le citesc... da nu m-a lasat mamicuta :pardon:

 

Dar ce te lasa mamicuta sa citesti? Cartile istorice iti imbogatesc cel mai mult cultura generala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trilogie ...istorica...normal sa nu te lase.......dar sigur te-a lasat sa citesti "Legende istorice romanesti"si "Scufita rosie " ,potrivite pentru varsta ta...:P

Scufita rosie o stiu, da astalalta nu...

 

Da cand crezi ca o sa ma lase ???

 

Dar ce te lasa mamicuta sa citesti? Cartile istorice iti imbogatesc cel mai mult cultura generala.

Zice ca sunt prea violente ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: Sandra Brown nu mai e trendy.Azi se citesc preturile de pe etichetele hainelor din mall. :stars:

 

Cata dreptate ai!ma bucura cand vad ca si altii gandesc ca mine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×