Sari la conținut
Forum Roportal
IONEL26

Ce se intampla la 3 luni?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce se intampla dupa a 12a injectie? Eu o fac vineri si mi-a zis dr meu ca luni trebuie sa fac analize ptr hemoleucograma si viremia. In cat timp mi se da rezultatul? Nu mai continui tratamentul pana nu primesc rezultatele? Ce fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna ionel . dupa ce faci viremia la 3 luni (a12-a injectie) drul tau trimite dosarul la bucuresti daca esti din provincie. daca viremia este 'nedetectabil' atunci vei continua tratamentul iar dak este peste 700 u/ml o sa-l intrerupa. dar acum nu o sa faci intrerupere de trat pana nu primeste dr un raspuns afirmativ sau negativ. iti doresc sa fie nedetectabil si sa-l continui. eu l-am terminat in mai anul trecut si ink este nedectabil la mine. multa sanatate si succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ionel . dupa ce faci viremia la 3 luni (a12-a injectie) drul tau trimite dosarul la bucuresti daca esti din provincie. daca viremia este 'nedetectabil' atunci vei continua tratamentul iar dak este peste 700 u/ml o sa-l intrerupa. dar acum nu o sa faci intrerupere de trat pana nu primeste dr un raspuns afirmativ sau negativ. iti doresc sa fie nedetectabil si sa-l continui. eu l-am terminat in mai anul trecut si ink este nedectabil la mine. multa sanatate si succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna ionel . dupa ce faci viremia la 3 luni (a12-a injectie) drul tau trimite dosarul la bucuresti daca esti din provincie. daca viremia este 'nedetectabil' atunci vei continua tratamentul iar dak este peste 700 u/ml o sa-l intrerupa. dar acum nu o sa faci intrerupere de trat pana nu primeste dr un raspuns afirmativ sau negativ. iti doresc sa fie nedetectabil si sa-l continui. eu l-am terminat in mai anul trecut si ink este nedectabil la mine. multa sanatate si succes

 

 

Am o veste trista. Mi-a sosit azi rezultatul de la viremie, si nu a vrut sa iasa nedectabil si din 1080000 mi-au mai ramas 12 188. Maine ma duc la dr sa vad ce ma sfatuieste mai departe. Eu zic totusi ca a avut eficienta la mine dar se pare ca nu indeajuns. ce fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×