Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am idoli, dar exista oameni pe care ii admir. Ce as simti daca ar muri? Soc si tristete, cel mai probabil. Depinde de cum si cand ar muri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam palida... a mancat ceva azi ?? :lol:

 

da.. putin.. si imi place ca e asa.. sa se vada ca nu apartine altei natii.. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place Amy Lee [solista de la Evanescence] si daca ar muri, as fi intristata si m-as gandi la ea zile intregizile intregi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-a murit Dumitru...si-a murit in baie :spiteful: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

D., cu certitudinea soarelui care rasare. Da, poate va intrebati cine e acest D. D. este un baiat de la antrenamente, pe care il apreciez pentru faptul ca pare indiferent in absolut orice, desi in acelasi timp pare absorbit. In meciuri, unii iau mingea, iar el merge tacut in spate. Cand are chef sa ia mingea, doar ridica mana si o ia ca fulgerul spre cos. Mai imi place faptul ca desi stiu cate ceva despre persoana lui, practic nu stiu nimic. Isi ascunde personalitatea atat de bine. O singura data n-a fost tacut si atunci chiar mi-am zis: "Omul asta e atat de imprevizibil... Ce as vrea sa fiu ca el!" Daca ar muri, cred ca as suferi mult, mai ales ca pentru D. nu sunt decat "fata care imi da mingea" sau "colega de clasa a lui var-miu". Mai ales ca nu am avut timp sa ii spun cat de mult il admir si... desigur, sa ii spun despre anumite sentimente. Cred ca am dat putin in off-topic, dar sper ca mi se va ierta. Asta as simti daca ar muri D.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Nu exista idoli, lasati muzica sa vorbeasca"

 

cu toate ca fiecare avem cate un cantaret sau un actor favorit, si am simti un oarecare regret la moartea acestuia/acesteia, eu cred ca nu ar avea mare importanta. Ceea ce conteaza este opera pe care cineva o lasa in urma. Atat timp cat vor exista CD-uri cu Elvis sau casete cu meciuri de-ale lui Dobrin, acesti oameni vor trai prin cei pe care i-au apreciat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca idol... L-am avut pe Michael Jackson. :) Dar asta acum foarte, foarte multi ani, cand eram mica si abia invatam sa zic "mama". :) Cand a murit, chiar daca nu mai era idolul meu, am fost putin socata, dar mi-a trecut. Pana la urma, toti murim.

 

Acum am alt idol. Pe mine. :good: Cred ca as suferi putin dupa mine... Sau poate nu. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×