Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce idol aveti sau ati avut?

Daca a murit, cum ati reactinat cand ati aflat? Ati plans, ati fost indiferenti, sau ati avut un simplu soc?

Daca nu a murit, ce reactie ati avea daca ati afla maine ca tocmai a avut un accident, sau s-a sinucis? Ati plange? ;)

Vreau raspunsuri... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Britney Spears si daca maine as afla ca a murit sau si mai romantic ca s-a sinucis,sincer,nu m-as mira.....lucrurile isi urmeaza doar cursul lor firesc......

Morala:Asa e viata ,trebuie sa stii cand sa-i pui capat....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As zice cine e idolul meu, dar mi-e rusine :drinks: Oricum a trait prin secolul I, deci nu, nu e Hitler.

 

Oricum a facut bine ce a facut, a fost un om/sau o femeie bun/a cu intentii rele :friends:

Editat de Herodias

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...nu prea imi place cuvantul asta - idol, si nici monstru sacru.

exista insa intr-adevar oameni (banuiesc ca te referi la cantareti, actori etc) pe care ii admir mult. daca ar muri nu stiu in ce masura as suferi, oricum e destul de greu sa constientizez faptul ca ei exista in carne si oase, din moment ce nu i-am intalnit niciodata. desi, totusi, sufar pt orice om care moare, e o senzatie f ciudata, simt ca pe moment se rupe ceva in mine. insa cand e vorba de un om care creaza ceva, te consolezi cu faptul ca el traieste prin ceea ce a facut. cam incoerenta explicatia mea...ma rog, eu stiu ce vreau sa zic, da probabil nu prea-mi iese.

de obicei persoanele pe care le admir mult s-au dus deja. oricum atunci cand citesc o carte / ascult o melodie/ privesc o pictura care-mi place ma conectez automat cu persoana respectiva cumva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu as zice ca Trish imi e "idol" .. :cry: pana la urma e dintr-un joc :lol:

 

si nici nu poate muri :cry: :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×