Sari la conținut
Forum Roportal
sefy

Site de Counter Strike

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De curand am terminat de facut un site de Countre Strike. ( http://www.kill-zone.evolink.ro )

Mam ajutat de un template, pentru ca la proprile site-uri nu am niste idei fixe, si tot timpul simt nevoia sa schimb cate ceva, asa ca am modificat cate ceva si uite ce a iesit :) .

A-si vrea sa ma ajutati cu parerile voastre legate de design si de continut. Ce e bun ce nu e, daca sunt strecurate erori gramaticale etc.

Recomand sa-l vizualizati cu MozilaFireox ultima versiune sau InternetExplorer ultimaversiune.

 

PS :

Daca aveti timp, intrati si vedeti si beta_test, si ziceti-mi daca este asa de groaznic precum cred eu. Defapt e o versiune mai veche, facuta 90% de mine, si vreau sa stiu daca sa o pun pe un site de free templates sau sa o folosesc la ceva. Smile

 

Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce ai vrea ? sa ai acces :jester: ? Faci cumva parte din membrii si eu nu stiu :blink: ?

Sincer nu ma ajuta prea mult raspunsul tau. Vroiam si eu niste sugestii niste pareri etc ... in fine daca nu te pricepi nu te baga :yahoo: , sau daca nu vrei nu comenta :cheer: .

 

Puteai sa spui si tu macar ca e foarte nasol, sau forate frumos.

 

PS : Astept pareri in continuare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te uiti mai atent la diverse...nu sti ce e pe acolo...sau o fi IE de vina? Mi se pare destul de interesant, adica destul de frumusel designu.

Ceea ce nu imi place e ca e multa publicitate, multe bannere, multe informatii si toate puse una dupa alta de dai la scrool de te saturi... in rest din punctu meu de vedere e destul de ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E frumos layoutul pe care l-ai folosit :ermm: bv

In privinta erorilor gramaticale.. nu cred ca trebuie sa iti faci griji :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×