Sari la conținut
Forum Roportal
MiRa

Daca iubesti indiferent de orice...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Clar in mom asta nu este bun pt o relatie asa cum vrei tu . Nu , nu esti prosta . Ai fost doar increzatoare.

Si ce-i cu cele doua saptamani ? Se maturizeaza cumva in timpul asta ? Miram-as !

Punct si de la capat !

Poate se maturizeaza brusc (,) cand te vede cu altul. :jester:

 

 

\

Duminica e ziua mea si nah e scump cadoul.:o: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: pai are si omu' nevoie de un relax - provizoriu sau permanent - si a gasit o maniera "eleganta" de a transmite!

:doh: nu prea inteleg care-i treaba cu prostia aici?!

Cum sa nu fie prostie cand lucrurile sunt atat de clare,dar eu tot incercam sa-i gasesc scuze pentru actiunile lui,oricum eu sunt proasta ca l-am iubit dar el e prost de felul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: Si acum vrea pauza ? ( poate o fi doar coincidenta... :jester: )

 

Stiu...atitudinea radicala nu este buna in orice situatie... insa...

Tu ce simti sa faci ?

Mereu mi-am dorit sa il schimb,sa il fac sa ma iubeasca,si sa-l fac sa renunte la viata aia depravata pe care o duce,stiu ca ma iubeste dar nu de ajuns ca sa se schimbe....iar acum ma gandesc ca chiar nu mai am ce face cu el,cauza pierduta,daca dupa atata timp nu am putut realiza ce mi-am propus nu o voi face nici de acum inainte,nu merita el o fata ca si mine care sa il iubeasca atat,si chiar daca il uit mereu va exista in sufletul meu aceea parere de rau ca nu l-am putut face sa ma iubeasca,chiar nu mai are nici un sens sa lupt pentru el pentru ca intotdeauna va fi la fel,cand lui i se va face dor de mine eu il voi astepta cu bratele deschise,si apoi dupa 3 luni iarasi ma va lasa,poate peste 5 ani se va mai maturiza si el un pic,dar cu siguranta atunci nu va mai insemna nimic pentu mine,pe mine ma doare rau dar incerc sa nu repet geseala de anul trecut si sa stau sa sufar din cauza lui,sa plang noapte de noapte,daca nu e sa fie al meu asta e,si il voi iubi pana cand va aparea altcineva in viata mea.Sper sa nu mai traiesc niciodata asemenea dragoste!

 

Al dreaq' zgircit! :o:

:P Chiar asa.Da stii ce fac cu el,ii zic ca hai ca iti dau eu bani sa-mi iei cadou ca sa vada a mei ca mi-ai luat cadou ca altfel vor suspecta ca nu e ceva in ordine,sa-l fac sa se simta un pic prost :)

 

Am o problema...ce fac eu acum,ca daca nu fac dragoste o data pe saptamana atunci tot acolo imi sta capul si nu e bine,m-as putea culca tot cu el,da naiba ca de la o vreme nu ma prea satisface,dar eu totusi ma gandesc ca am numai 17 ani si cand voi ajunge la 25 va fi lista atat de luga ca bonul de la hipermarket:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema...ce fac eu acum,ca daca nu fac dragoste o data pe saptamana atunci tot acolo imi sta capul si nu e bine,m-as putea culca tot cu el,da naiba ca de la o vreme nu ma prea satisface,dar eu totusi ma gandesc ca am numai 17 ani si cand voi ajunge la 25 va fi lista atat de luga ca bonul de la hipermarket:)

 

:jester:

 

Pai vezi daca te-ai grabit atita!

Ai doar 2 variante: ori il folosesti pe el in continuare ptr. sex ori cauti altul!

 

(buna ideea cu cadoul!)

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eh... pusti... ce sa le faci?

Noi,nimic. Le face societatea :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mereu mi-am dorit sa il schimb,sa il fac sa ma iubeasca,si sa-l fac sa renunte la viata aia depravata pe care o duce,stiu ca ma iubeste dar nu de ajuns ca sa se schimbe :Am o problema...ce fac eu acum,ca daca nu fac dragoste o data pe saptamana atunci tot acolo imi sta capul si nu e bine,m-as putea culca tot cu el,da naiba ca de la o vreme nu ma prea satisface,dar eu totusi ma gandesc ca am numai 17 ani si cand voi ajunge la 25 va fi lista atat de luga ca bonul de la hipermarket:)

 

Eu nu inteleg de ce trebuie sa alegi pe cineva pe care sa il schimbi. Ti-a placut la el prima data ceea ce ai fi putut schimba?

Mi se intinde pe fata un zambet tare ciudat de fiecare data cand citesc ce postezi. Te rog sa salvezi intr-o arhiva si sa citesti peste vreo 10 ani. Cum adica: a iubi indiferent de orice? Cum adica lista lunga ca bonul de la hipermarket? Pana la urma asta e scopul? De ce tii neaparat sa "castigi" pierzand?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mereu mi-am dorit sa il schimb,sa il fac sa ma iubeasca,si sa-l fac sa renunte la viata aia depravata pe care o duce,stiu ca ma iubeste dar nu de ajuns ca sa se schimbe....iar acum ma gandesc ca chiar nu mai am ce face cu el,cauza pierduta,daca dupa atata timp nu am putut realiza ce mi-am propus nu o voi face nici de acum inainte,nu merita el o fata ca si mine care sa il iubeasca atat,si chiar daca il uit mereu va exista in sufletul meu aceea parere de rau ca nu l-am putut face sa ma iubeasca,chiar nu mai are nici un sens sa lupt pentru el pentru ca intotdeauna va fi la fel,cand lui i se va face dor de mine eu il voi astepta cu bratele deschise,si apoi dupa 3 luni iarasi ma va lasa,poate peste 5 ani se va mai maturiza si el un pic,dar cu siguranta atunci nu va mai insemna nimic pentu mine,pe mine ma doare rau dar incerc sa nu repet geseala de anul trecut si sa stau sa sufar din cauza lui,sa plang noapte de noapte,daca nu e sa fie al meu asta e,si il voi iubi pana cand va aparea altcineva in viata mea.Sper sa nu mai traiesc niciodata asemenea dragoste!

Pai daca tot mereu ti-ai dorit sa il schimbi, atunci ce naibii ai vazut la el??? Daca nu te merita, atunci de ce ai fost cu el?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca tot mereu ti-ai dorit sa il schimbi, atunci ce naibii ai vazut la el??? Daca nu te merita, atunci de ce ai fost cu el?

pentru ca inka il iubeste....si asta cel mai rau....cel ce iubeste sufera,iar cel iubit isi bate jok...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×