Sari la conținut
Forum Roportal
MiRa

Daca iubesti indiferent de orice...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iarasi am venit sa va plictisesc:)Asa bine ma simt!sunt cea mai mare proasta de pe fata pamantului!!imi zice ca noi am luat prea in serios relatia asta si ca eu sunt mica si trebuie sa am alte proioritati si el e prea imatur pentru o relatie asa serioasa,si sa nu ne mai vedem 2 saptamani,si apoi sa vedem daca mai suntem impreuna sau nu,nah eu i-am zis ca pana aici,ca nu sunt eu carpa lui!asa se intampla daca nu gandesti cu mintea.Trebuie sa ma consolez cu ideea ca voi ramane mereu o proasta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iarasi am venit sa va plictisesc:)Asa bine ma simt!sunt cea mai mare proasta de pe fata pamantului!!imi zice ca noi am luat prea in serios relatia asta si ca eu sunt mica si trebuie sa am alte proioritati si el e prea imatur pentru o relatie asa serioasa,si sa nu ne mai vedem 2 saptamani,si apoi sa vedem daca mai suntem impreuna sau nu,nah eu i-am zis ca pana aici,ca nu sunt eu carpa lui!asa se intampla daca nu gandesti cu mintea.Trebuie sa ma consolez cu ideea ca voi ramane mereu o proasta?

 

Nu vreau sa ma laud dar ti-am zis eu...

 

Nu, o sa mai cresti si o sa incepi si tu sa prostesti pe altii!

 

Bine-ai revenit, oricum! Nu ne plictisesti! :jester:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa ma laud dar ti-am zis eu...

 

Nu, o sa mai cresti si o sa incepi si tu sa prostesti pe altii!

 

Bine-ai revenit, oricum! Nu ne plictisesti! :jester:

Nah la cati am prostit,nu ma mir ca am patit-o si eu,acum trebuie sa ma ocup iarasi de meserie,ca vad ca nu merge altfel.:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nah la cati am prostit,nu ma mir ca am patit-o si eu,acum trebuie sa ma ocup iarasi de meserie,ca vad ca nu merge altfel.:doh:

 

Eh, oi fi gasit unu' mai smecher ca tine! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nah la cati am prostit,nu ma mir ca am patit-o si eu,acum trebuie sa ma ocup iarasi de meserie,ca vad ca nu merge altfel.:jester:

Si ce ai obtinut? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nah la cati am prostit,nu ma mir ca am patit-o si eu,acum trebuie sa ma ocup iarasi de meserie,ca vad ca nu merge altfel.:jester:

 

poate aici este problema. Poate i'a fost frica de faptul ca "il prostesti", asa ca ti'a luat'o inainte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce ai obtinut? :jester:

Treaba e ca i-am prostit fara sa am intentia sa fac asta,i-am facut sa sufere din cauza faptului ca nu le-am putut spune adevarul in fata ca sa evit sa sufere,si am tot amanat,facandu-mi mie rau dar si lor.

 

poate aici este problema. Poate i'a fost frica de faptul ca "il prostesti", asa ca ti'a luat'o inainte.

Da e prost!nu mai gaseste el fata ca mine,care sa il iubeasca atat,numai ca are impresia ca eu il voi astepta mereu cu bratele deschise.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scart ! E concurs ?

 

nu ma intreba pe mine. Am zis ca acolo ar putea fi problema. Am mai vazut cazuri de gen... ca sa zic? Naivi. Parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iarasi am venit sa va plictisesc:)Asa bine ma simt!sunt cea mai mare proasta de pe fata pamantului!!imi zice ca noi am luat prea in serios relatia asta si ca eu sunt mica si trebuie sa am alte proioritati si el e prea imatur pentru o relatie asa serioasa,si sa nu ne mai vedem 2 saptamani,si apoi sa vedem daca mai suntem impreuna sau nu,nah eu i-am zis ca pana aici,ca nu sunt eu carpa lui!asa se intampla daca nu gandesti cu mintea.Trebuie sa ma consolez cu ideea ca voi ramane mereu o proasta?

 

:jester: pai are si omu' nevoie de un relax - provizoriu sau permanent - si a gasit o maniera "eleganta" de a transmite!

:doh: nu prea inteleg care-i treaba cu prostia aici?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×