Sari la conținut
Forum Roportal
hincu

Arsura la nivelul limbii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de 4 patru luni ma confrund cu o arsura la nivelul limbii . am urmat numeroase tratamente .am fost la orl. la dermato la pshiatrie.am urmat tratament ptr .candidoza bucala timp de o luna de zile . si un tratament ptr. nervii periferici ai limbii. dar fara nici un rezultat. ma chinuie groznic acesta arsura la nivelul gurii si limbii. va rog ajutati-ma cu un sfat , daca cunoasteti un medic sau un tratament ptr. problema mea de sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de 4 patru luni ma confrund cu o arsura la nivelul limbii . am urmat numeroase tratamente .am fost la orl. la dermato la pshiatrie.am urmat tratament ptr .candidoza bucala timp de o luna de zile . si un tratament ptr. nervii periferici ai limbii. dar fara nici un rezultat. ma chinuie groznic acesta arsura la nivelul gurii si limbii. va rog ajutati-ma cu un sfat , daca cunoasteti un medic sau un tratament ptr. problema mea de sanatate.

incearca si la un neurolog...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de 4 patru luni ma confrund cu o arsura la nivelul limbii . am urmat numeroase tratamente .am fost la orl. la dermato la pshiatrie.am urmat tratament ptr .candidoza bucala timp de o luna de zile . si un tratament ptr. nervii periferici ai limbii. dar fara nici un rezultat. ma chinuie groznic acesta arsura la nivelul gurii si limbii. va rog ajutati-ma cu un sfat , daca cunoasteti un medic sau un tratament ptr. problema mea de sanatate.

E foarte intarziat raspunsul meu, dar senzatia respectiva poate proveni de la o lipsa de vitamina B, nu stiu exact care anume ca este un complex de vitamine B, dar carenta foarte mare in organism la asta duce . Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×