Sari la conținut
Forum Roportal
yWAn

De ce ma trezesc dimineata

Postări Recomandate

Cred ca nu ati inteles exact ce vroia yWAN sa va intrebe prin aceasta tema. El nu era curios la ce ora va treziti, ci vroia doar sa stie ce va motiveaza cu adevarat sa va incepeti ziua! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de cum ma trezesc deschid calculatorul si pe net :Pe Nu cred ca ma motiveaza ceva anume, pur si simplu e o noua zi de care trebuie sa profiti. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma motiveaza nimic sa ma trezesc.sunt in vacanta.ma trezesc cand nu mai am chef sa dorm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca nu ati inteles exact ce vroia yWAN sa va intrebe prin aceasta tema. El nu era curios la ce ora va treziti, ci vroia doar sa stie ce va motiveaza cu adevarat sa va incepeti ziua! :)

[snapbacca]54813[/snapbacca]

 

asta voiam si eu sa scriu..

 

ontopic: cateodata ma trezesc cu un sentiment ca ziua respectiva e ceva de care tb sa profit si ca as putea chiar schimba ceva (la mine, la cei din jur, n-am visuri marete legate de schimbatul intregii lumi :De ..)...

 

altadata, primul gand pe care il am e legat de momentul in care o sa ma culc la loc seara..

 

o motivatie generala de viata nu am gasit inca, din pacate...sper ca voi sa aveti mai mult noroc.. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai de cum ma trezesc deschid calculatorul si pe net :pardon: Nu cred ca ma motiveaza ceva anume, pur si simplu e o noua zi de care trebuie sa profiti. :D

 

exact la fel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..hm.. eu cred ca inca imi caut motivatia de a ma trezi. totusi nu fac prea multe.. pentru asta. mai degraba sper sa vina singura. si in asta speranta.. ma trezesc. alternativa ar fi.. a nu ma mai trezi. si nu-mi place perspectiva asta prea mult. deocamdata.

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma trezesc dimineata pentru a trai viata(fie ca e buna sau rea)!

DAca merg pe premisa ca "it's just another fucked up day of my life" n-ajungem nicaieri,poate intr-o stare de depresie!

Asa mai bine,ascult niste Korn,Papa Roach,Da Hood,si deja mi-e mai bine!

post-16572-1136286191_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma trezesc dimineata...ci pe la 12 ...ah ce bine e...ce dulce e somnul...ce moi sunt pernele..ce lene... :D -_- ...iubesc sa dorm pana tarziu... :doh:

nu m`as trezi dar suna telefonul sau eventual e cineva la usa ... :lol: :tongue:

 

primul lucru care`l fac: ma duc la CALCULATOR... :lol:

Editat de ramonik_a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma trezesc dimineatza...ca sa fiu pe zi ce trece tot mai bun,si acu nu mam referit la munca..ci ca si om...,ma mai trezesc sa iubesc....si cam atat :tongue:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×