Sari la conținut
Forum Roportal
mya77

Nu stiu exact ce setari !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna , am si eu o problema legata de placa video.Tocmai mi-am achizitionat una noua, nu o folosesc mai la nimic in schimb am pretentia sa-mi mearga bine in counter-strike. Radeon X1650. Imi scad fps-urile, nu este vorba de alte componente din pc..ci habar n-am si nu ma descurc cu setarile pentru placa video.

Inainte am avut un Geforce FX si le stiam pe de rost, oarecum am mai nimerit eu cate ceva cunoscut din Geforce dar e prea complicat cu Radeonu asta. Multumesc pentru ajutor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna , am si eu o problema legata de placa video.Tocmai mi-am achizitionat una noua, nu o folosesc mai la nimic in schimb am pretentia sa-mi mearga bine in counter-strike. Radeon X1650. Imi scad fps-urile, nu este vorba de alte componente din pc..ci habar n-am si nu ma descurc cu setarile pentru placa video.

Inainte am avut un Geforce FX si le stiam pe de rost, oarecum am mai nimerit eu cate ceva cunoscut din Geforce dar e prea complicat cu Radeonu asta. Multumesc pentru ajutor.

dar la procesor te-ai gandit?

banuiesc ca in momentul in care ai schimbat placa ai curatat de praf calculatorul..in fine

....................

din fabricatie, placile grafice sunt setate optim...

nu vad de ce ai face alte setari !!!!!???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai calculatorul este nou, le-am luat pe toate in acelasi zi. Intradevar ai dreptate ce spui dar la cs ca sa-ti mearga bine ar trebui sa faci niste setari. E complicat cu radeonu asta. Procesoru e de 5000

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×