Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ei asta-i buna... daca si noi am putea face miracole sunt sigura ca lumea asta ar fi un loc mai bun...

 

deci..nu cred ca posedam aceste puteri :beee:

 

Uite vezi de ce nu le posedam?

Cum poti sa faci ceva in care nu crezi.Plus ca nu meritam :bataita:

 

nu exista . tata a fost la toate bisericile adica l am dus noi si tot a murit . cand am avut niste probleme m am rugat sa se rezolve nu s au rezolvat . pentru mine nu mai exista

 

Dragul meu ...sau draga mea...nu sunte eu cine stie ce filozof dar stiu macar atat: Dumnezeu ne pune la incercare iar in legatura cu rugaciunea sunt sigura ca te-ai rugat destul, dar cand te rogi mai stiu ca trebuie sa o faci regulat ci nu numai atunci cand ai necazuri. Cand ti se intampla ceva bun exista rugaciuni de multumire , etc....Nu zic (Doamne' fereste) ca lucrurile acestea sunt meritate..Dmnezeu il izbeste pe cel pe care'l iubeste mult ..il testeaza... dar de acum sa ne gandim si noi cand facem ceva rau fiindca fiecare lucru rau se intaorce ca un bumerang. Si chiar cand suntem testati nu trebuie sa ne pierdem speranta. Stiu ce vorbesc pentru ca si eu m-am rugat pentru ceva cam 5 ani si acum mi-am dat seama ca testul nu consta in a te ruga mult ci in a reusi sa treci peste ceea ce doresti. :crazy: Sunt sigura ca nu ati inteles nimic dar asta e partea a 2-a :stars:

Editat de Supernatural_Vision

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa zic ca este adevarat ca la Manastirea Sf.Andrei din Constanta e un izvor care vindeca si zic din experienta,m-am vindecat de niste bube urate asa ca daca aveti drum incolo sau daca vreti a va vindeca e un loc bun acela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×