Sari la conținut
Forum Roportal
mirela b

Morisca privita din afara sau din interior.

Postări Recomandate

ai ceva cu mine ??....daca eu vreau sa-i slujesc lui Dumnezeu....

Nu am nimic cu tine ...ce sa am ... eu ma refer la ceea ce merita acei indivizi certati cu morala care sunt capabili sa alieneze minti crude de copii nevinovati doar ca sa ii transforme in oi pe care sa le poata mulge in viitor.

Si crede-ma ca pentru asta ...te va astepta o "rasplata" atat de "bogata" ...incat flegma virtuala promisa de mine ti se va parea o binecuvantare !

Sau crezi ca Creatorul a dat oamenilor inteligenta doar ca niste berbeci ca tine sa le-o rapeasaca prin indoctrinare? ...nu iti dai seama ca prin pozitia ta esti impotriva Naturii ...adica impotriva lui Creatorului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu lucrez cu Dumnezeu...tu cu Beelzebuth..

Si dumnezeu te indeamna sa pervertesti si sa indoctrinezi cu amentari si cu "santaj divin" mintile fragede ale unor bieti copii nevinovati ????

 

Al dracului mai e dumnezeul asta al tau ... Creatorul face copii ca sa devina oameni normali ...si el ii sminteste ca sa faca din ei niste vanduti alienati ...!

Oare nu i-o fi frica dumnezeului tau sa dea nasul cu Creatorul a carui "lucrare=omul" o batjocoreste si o alieneaza prin minciuni si indoctrinari fortate prin santaj?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu il stii pe Dumnezeu din Cer....Dumnezeul Adevarat si Creatorul Nostru.....ai sa te intalnesti cu El sa te osandeasca ca nu te-ai rugat lui si nu ai crezut in El... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce fel de dumnezeu e asta care te osandeste pentru asa o prostie? Ce dumnezeu e ala la care nu conteaza ca ai fost un om bun, un om cinstit, cu o conduita morala exemplara, ci conteaza doar sa il ridici in slavi ca sa ii g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu il stii pe Dumnezeu din Cer....Dumnezeul Adevarat si Creatorul Nostru.....ai sa te intalnesti cu El sa te osandeasca ca nu te-ai rugat lui si nu ai crezut in El... :o:

Si ce fel de dumnezeu e asta care te osandeste pentru asa o prostie? Ce dumnezeu e ala la care nu conteaza ca ai fost un om bun, un om cinstit, cu o conduita morala exemplara, ci conteaza doar sa il ridici in slavi ca sa ii g

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt cumva filmate in Iad ?

Il vedem acolo si pe stapanul cheilor iadului ? ...adica pe Isus?

 

 

 

eu am filmari cu demoni noaptea :- ....pardon cu fratii tai...vrei sa vezi ?? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici nu il stii pe Dumnezeu din Cer....Dumnezeul Adevarat si Creatorul Nostru.....ai sa te intalnesti cu El sa te osandeasca ca nu te-ai rugat lui si nu ai crezut in El... :o:

Iarasi folosesti cuvantul a sti in loc de a crede?

Tu chiar nu pricepi ca exprimarea exacta este un atribut divin ...pe cand scaldarea ametita a cuvintelor si ideilor este un mijloc de aburire din arsenalul propagandistic al celui care doreste sa invalureasca si imbrobodeasca mintileoamenilor alienandu-i, adica ale satanei !

Tocmai prin aceasta vedem clar pe care "dumnezeu" il servesti tu in realitate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai vro dovada ca ne indeamna DUMNEZEU la asa ceva..????!!! cand noi avem dovezi mari iti dau linkuri de pe net ce poate face diavolul...!!!

Sunt cumva filmate in Iad ?

Il vedem acolo si pe stapanul cheilor iadului ? ...adica pe Isus?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×