Sari la conținut
Forum Roportal
IuliV

Mai e virgina?

Postări Recomandate

am cunoscut o tipa la o petrecere...ne-am dus intr-o camera m-am jucat putin cu ea am introdus degetelu o durea...m-am jucat oleaca apoi ne-am despartit...ma cautat o doua zi si mia zis ca o ustura...ziua a usturato seara ia trecut a doua zi la fel si a treia zi deloc...ma gandeam ca poate am tras prea tare de ea si am dezvirginato sau...m-am intalnit cu ea si cand am vrut sa vad daca mai e a intrat mai usor dar inca mai simteam himenul dar nu asa de tare ca data trecuta cand o durea cand ma jucam acum nu o mai durea si degetu intra mult mai usor...oare mai e virgina????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cunoscut o tipa la o petrecere...ne-am dus intr-o camera m-am jucat putin cu ea am introdus degetelu o durea...m-am jucat oleaca apoi ne-am despartit...ma cautat o doua zi si mia zis ca o ustura...ziua a usturato seara ia trecut a doua zi la fel si a treia zi deloc...ma gandeam ca poate am tras prea tare de ea si am dezvirginato sau...m-am intalnit cu ea si cand am vrut sa vad daca mai e a intrat mai usor dar inca mai simteam himenul dar nu asa de tare ca data trecuta cand o durea cand ma jucam acum nu o mai durea si degetu intra mult mai usor...oare mai e virgina????

Nu mai ie virginica,io zic so duci si la un control,ie posibil sa hie graviduta si saveti un bebelus frumos,sanatos dar mai ales diestept,ca voi doi. tie pup si toati celi buni,ma scuzi ca nam gasit cratima,poati o gasiesti tu ca ios mai noua pie forumu asta hai ti pup si tie mai astept cu vesti sami zici ce nume ai pus la copilas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai ie virginica,io zic so duci si la un control,ie posibil sa hie graviduta si saveti un bebelus frumos,sanatos dar mai ales diestept,ca voi doi. tie pup si toati celi buni,ma scuzi ca nam gasit cratima,poati o gasiesti tu ca ios mai noua pie forumu asta hai ti pup si tie mai astept cu vesti sami zici ce nume ai pus la copilas.

:tease:

Felicitari pentru bebe!Sa-ti traiasca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cunoscut o tipa la o petrecere...ne-am dus intr-o camera m-am jucat putin cu ea am introdus degetelu o durea...m-am jucat oleaca apoi ne-am despartit...ma cautat o doua zi si mia zis ca o ustura...ziua a usturato seara ia trecut a doua zi la fel si a treia zi deloc...ma gandeam ca poate am tras prea tare de ea si am dezvirginato sau...m-am intalnit cu ea si cand am vrut sa vad daca mai e a intrat mai usor dar inca mai simteam himenul dar nu asa de tare ca data trecuta cand o durea cand ma jucam acum nu o mai durea si degetu intra mult mai usor...oare mai e virgina????

Probabil o doare pentru nu ai fost foarte delicat cu vaginul ei. Nu mai este virgina .. penetrarea a avut loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease:

Felicitari pentru bebe!Sa-ti traiasca!

da' poate's gemeni ?! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca va dati seama ca aceste topicuri sunt facute de oameni fara treaba. :tease:

 

Si Mira, in locul tau, nu as rade decat dupa ce implinesc 18 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.. penetrarea a avut loc.

cu un p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca va dati seama ca aceste topicuri sunt facute de oameni fara treaba. :tease:

 

Si Mira, in locul tau, nu as rade decat dupa ce implinesc 18 ani.

Bine,foarte bine!Nu mai rad. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia uite pe cine vad! :tease:

 

 

Da' chiar, ride ciob de oala sparta! :o:

Am facut eu ceva? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×