Sari la conținut
Forum Roportal
ovielb

Despre Seinfeld

Postări Recomandate

Este serial meu preferat, de comedie. L-am inregistrat pe casete cand s-a redifuzat si am incercat sa nu scap nici un episod. Imi plac la nebunie Michael Richards in Cosmo Kramer , Julia Louis-Dreyfus in Elaine Benes si Jason Alexander in George Costanza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O da....si mie imi place Seinfeld :jester: Sunt la episodul 10 din seria 9..deci nu mai am multe si le-am vazut intr-un interval destul de scurt. Personajul meu preferat..cred ca e George...oricum toti sunt de nota 10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu fac topic separat.... si ca e legat de Seinfeld....

 

Larry David :good: :o: 8)

 

Pe HBO e serial pe care ai nostri l-au tradus " Larry David inamicul public numarul 1" sau asa ceva....

 

Mie imi place. ;)

post-37646-1218103126_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sint curios daca a inregistrat cineva toate episoadele Seinfeld. M-ar interesa si pe mine sa le am. Prima data cind a fost difuzat serialul, am fost entuziasmat de cit de mult poate sa imi placa. M-am gindit ca dupa 1-2 ani probabil o sa mi se para "prafuit" ca si M.A.sa.H. Dar, uite ca nu a fost asa. M-am surprins ca stau pina la ora 12 fara un sfert noaptea sa il urmaresc (apropo, timpita ora de difuzare au avut astia de la PRO TV. Pentru audienta, sint in stare sa faca orice porcarie). Asa ca as vrea sa am toata colectia de episoade Seinfeld pe CD. Daca are cineva o idee de unde sa le iau, sa posteze un raspuns. Mult noroc!

 

Le poti descarca de pe pitarebay foarte usor si nu va mai trebui sa astepti dupa nimeni sa le difuzeze :flowers: Eu asa am facut, si acum pot viziona orice episod oricand. Seinfeld e un serial unic si imposibil de egalat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil cel mai tare serial. La fel de mult imi place Two and a half men.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×