Sari la conținut
Forum Roportal
ovielb

Despre Seinfeld

Postări Recomandate

Sint curios daca a inregistrat cineva toate episoadele Seinfeld. M-ar interesa si pe mine sa le am. Prima data cind a fost difuzat serialul, am fost entuziasmat de cit de mult poate sa imi placa. M-am gindit ca dupa 1-2 ani probabil o sa mi se para "prafuit" ca si M.A.sa.H. Dar, uite ca nu a fost asa. M-am surprins ca stau pina la ora 12 fara un sfert noaptea sa il urmaresc (apropo, timpita ora de difuzare au avut astia de la PRO TV. Pentru audienta, sint in stare sa faca orice porcarie). Asa ca as vrea sa am toata colectia de episoade Seinfeld pe CD. Daca are cineva o idee de unde sa le iau, sa posteze un raspuns. Mult noroc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e3 usunt nebuna dupa serialul asta ! mi se pare cel mai reusit serial pe care la-am vazut pana acum . am cam jumate din episoade dar mi sa-a promis ca le voi avea in curand pe toate ! ce mandra sunt !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Despre Seinfeld nu am decat un singur cuvant: genial!

 

Cat despre M.A.sa.H. ,spre dezamagirea ta,el nu a devenit deloc `prafuit`,ci a devenit cel mai urmarit serial din istoria serialelor in usa,deci..gusturile nu se discuta,dar ma indoiesc de gusturile tale sincer...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de parere ca Seinfeld e genial. Mi-a placut la nebunie si as putea sa il revad oricand, toate episoadele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

super serial.seinfeld e cel mai tare.toate personajele sunt foarte originale.caramer e piesa de rezistenta.geogre e super tare cu toate prostiile pe care le face.n-am cuvinte.pur si simplu e cel mai tare.cel mai tare serial de comedie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce-la face sa fie atat de misto e faptul ca e super plauzibil.. adica sunt lucruri pe care le-m face, le-am spune sau i-am vedea pe altii facand.. cel mai tare serial de comedie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×