Sari la conținut
Forum Roportal
samoilaaa

Vreau un film horror sa ma sperii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

caut si eu un film care sa ma sperie rau de tot nu ma intereseaza ca e nou sau vechi vreau doar sa fie misto:am vazut filme cum ar fi The Ring ; The Grudge sau Dark Water si mi sau parut plictisitoare intradevar au avut cateva scene are mau facut sa mi se ridice parul in cap dar eu caut un film care sa ma tina in suspans pe tot parcu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
American haunting

hills have eyes..

ce porcarie e al doilea ... aproape ca am dat la rate ..nici nu am rezistat sa ma uit pana la capat .. :cheer:

the shining ii fain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am speriat un pic si la exorcizarea lui emily rose ..desi nu e asa "scarry" pentru unii , eu am avut motivele mele :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut Exorcistul (2004) noapte tarziu si singura .... brrrrrrrr :cheer: ... am aprins lumina si am scos sonorul, recomand la fel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar eu caut un film care sa ma tina in suspans pe tot parcu

 

Pai du-te noaptea si te plimba printr-un parc mai mare de prin Bucuresti, si in cel mai rau caz sigur vei gasi citeva javre maidaneze care sa te tina in suspans pe tot parcu'...

Iar daca mai ai putina rabdare pina la primavara cind da caldura, poate gasesti si ceva poponari pusi pe nebunii si sa vezi atunci suspans!

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi The Shining - vechi vechi .....dar daca nici ala nu te sperie ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

......sau Amitywille care este facut dupa caz real.

Pe mine toate variantele lui "The Ring" m-au speriat.Si acum am impresia ca o vad pe Samara urcand scarile in patru labe(camera unde e calculatorul este la etaj paralel cu scarile) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×