Sari la conținut
Forum Roportal
pr1nt

cum sa imi promovez ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut

 

Vreu sa va intreb si io cum sa imi promovez si io site-ul sunt la inceput e primul meu site si nu prea ma pricep sunt cum erati si voi la inceput mai bine zis ....alerg dintro parte in alta dupa informati..as dori sa imi fac si io site-ul mai cunoscut si nu stiu metode cum ..cum sa am un trafic bun ...

Daca aveti 1 min de timp liber sa imi ziceti si mie cate un sfat o ideie ceva fiecare (tind cont de ce am pe site)...vas fi tare recunosctor.

 

Site-ul este www.Id-u.ro

 

Ori ce raspunsuri mar multumi.

Editat de pr1nt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate te ajuta cu ceva secretul care sta la baza tuturor site-urilor mari gen myspace, hi5, facebook si restul de acest gen.

 

Si anume Address Book importer and inviter folosind php si curl. Daca esti inca la inceput, poti sa gasesti aplicatia facuta deja pentru aproximativ cativa $ pentru fiecare tip de e-mail-uri (yahoo, gmail, hotmail, msn).

 

O data atasata site-ului tau, teoretic ar trebui sa inceapa o dezvoltare de la sine sub forma piramidala.

 

Mult Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Indraznesc sa iti dau si eu un link cu un tutorial catre forumul meu, ca sa inveti cum trebuie promovat un site nou.Dau link pentru ca as vrea sa ramana pe forumul meu.Asta e un alt lucru important , articole unice , care sa atraga oamenii catre site-ul tau.

http://studentgl.org/forum/viewtopic.php?f...mp;p=3785#p3785 .Daca e vreo problema ca am pus linkul rog un moderator sa stearga postul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×