Sari la conținut
Forum Roportal
me2

Cursuri de design vestimentar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! stie cineva unde se pot face cursuri de design vestimentar in bucuresti? Nu am gasit decat pentru persoane de peste 18 ani daca exista ceva si pentru incepatori,persoane sub 15 ani....???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna! stie cineva unde se pot face cursuri de design vestimentar in bucuresti? Nu am gasit decat pentru persoane de peste 18 ani daca exista ceva si pentru incepatori,persoane sub 15 ani....???

Incearca palatul copiilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Desigur ca se fac cursuri de design vestimentar si pentru cei sub 18 ani. Tin minte ca si eu am procedat exact la fel.Incearca linistita la Scoala de Arta Bucuresti...intra pe linkul care ti-l dau si vei gasi mai multe .:x http://www.sarta.ro/examen_inscriere.php

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hey...ai gasit ceva? :lol: ....m-ar interesa si pe mine un curs de design..si caut de foarte mult timp..dar nu gasesc nimic :doh:

 

 

 

 

Stiu eu o tipa care preda design vestimentar. Eu am lucrat cu ea. E f.buna. Anca.

Editat de Lirio
Scos numar de telefon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu o tipa care preda design vestimentar. Eu am lucrat cu ea. E f.buna. Anca.

 

Multumesc, Bballoo.

Am luat legatura cu Anca si sunt tare multumita. E f.desteapta si explica excelent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×