Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
me2

Cursuri de design vestimentar

Rate this topic

Recommended Posts

buna! stie cineva unde se pot face cursuri de design vestimentar in bucuresti? Nu am gasit decat pentru persoane de peste 18 ani daca exista ceva si pentru incepatori,persoane sub 15 ani....???

buna! stie cineva unde se pot face cursuri de design vestimentar in bucuresti? Nu am gasit decat pentru persoane de peste 18 ani daca exista ceva si pentru incepatori,persoane sub 15 ani....???

Incearca palatul copiilor

Buna. Desigur ca se fac cursuri de design vestimentar si pentru cei sub 18 ani. Tin minte ca si eu am procedat exact la fel.Incearca linistita la Scoala de Arta Bucuresti...intra pe linkul care ti-l dau si vei gasi mai multe .:x http://www.sarta.ro/examen_inscriere.php

Hey...ai gasit ceva? :lol: ....m-ar interesa si pe mine un curs de design..si caut de foarte mult timp..dar nu gasesc nimic :doh:

Stiu eu o tipa care preda design vestimentar. Eu am lucrat cu ea. E f.buna. Anca.

Edited by Lirio
Scos numar de telefon.

Stiu eu o tipa care preda design vestimentar. Eu am lucrat cu ea. E f.buna. Anca.

Multumesc, Bballoo.

Am luat legatura cu Anca si sunt tare multumita. E f.desteapta si explica excelent.