Sari la conținut
Forum Roportal
satan

gothic 2

Postări Recomandate

pou unde ai ramas blocat.... tre sa vb cu Pyrokar sa-ti dea permisiunea sa cobori la subsol...iei o carte....dupa ce iei cartea in stanga e o lampa tragi de ea si intri..ma rog...cred ca explic degeaba...dak nu-mi spui ce ai facut, unde ai ramas blocat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o nici nu stiu cum sa-i spun ..nelamurire...ceva de genul : in gothic 2 am trecut de gardul ala al orcilor si m-am dus in zona unde era focusul acela...lka care ma duceam parca cu Gorn in gothic 1...si mai jos in pestera aceea...am gasit cativa morti : pe diego,milten,gorn,parlaf sau cva de genu inca vreo 3...stie cineva de ce sunt morti...daca in Khorinis este diego si gorn prin g1 iar milten la fel..in g2...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am terminat gothic 2 de n ori nici nu mai stiu...daca vrea cinava sfaturi, parole orice stiu fiecare coltisor

 

 

Cine a terminat Gothic 2... am si eu o intrebare :cum ajung pe insula unde dau de Master Of Dragon's? m-am blocat.

rasp:

 

 

vb cu pirocar sa iti dea voie sa intri in manastire ca saii deschizi carte care a primito de la xardas nu mai retin cum se cheama cartea ,si vezi ca acolo in capat ai o lampa te urci pe masa si tragi de ea se deschide un raft cu carti si primesti automat 1000 de puncte de experienta si de acolo iti dai tu seama ca trebuie sa omori scheletoni si demoni si sa citesti tot ce gasesti acolo apoi cand iesi treci pe langa Milton la intrarea din manastire si vb cu el dupa asta jocul se reia ai sa vezi ca ii prinzi firul din nou ma intrebi exact daca mai vrei sa sti ceva... deci in partea opusa la <secret hamer> tre sa te duci tu!!

 

 

unde il gasesc pe quarhadrom k l-am cautat peste tot....

 

cine a terminat gothic 2 ,...unde il gasesc pe quarhadrom ala....?

Editat de Denys21

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!!

Sunt la Capitolul 5: am o intrebare cum mai pot sa reiau

cand am iesit din vom mam teleportat la xardes si am vb cu Lester si mia dat caretea lui Xardes sa Vorbeste cu Pyrokar

si mia dat permisul ala de trecere si am luat cartea prafiuta si ''Lacrimile lui innos'' si am mers sa Vorbeste cu Pyrokar despre '' lacrimile lui innos''duma am mers in oras la mateo si am vb si cu Hagens si duma am mers la manastire si am facut runa si am luat armura de paladin si mam dus sa Vorbeste cu Pyrokar iar despre '' lacrimile lui innos '' si imi zici '' sfarsit'' si nu mai pot merge cu nava '' NU EXITA O PAROLA SA REIAU CAPITOLUL 5 '' VA ROG FRUMOS

 

 

 

AJUTOR !!!!!!!!!!!!!! ID:manole_david999 AJUTOR !!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!!

Sunt la Capitolul 5: am o intrebare cum mai pot sa reiau

cand am iesit din vom mam teleportat la xardes si am vb cu Lester si mia dat caretea lui Xardes sa Vorbeste cu Pyrokar

si mia dat permisul ala de trecere si am luat cartea prafiuta si ''Lacrimile lui innos'' si am mers sa Vorbeste cu Pyrokar despre '' lacrimile lui innos''duma am mers in oras la mateo si am vb si cu Hagens si duma am mers la manastire si am facut runa si am luat armura de paladin si mam dus sa Vorbeste cu Pyrokar iar despre '' lacrimile lui innos '' si imi zici '' sfarsit'' si nu mai pot merge cu nava '' NU EXITA O PAROLA SA REIAU CAPITOLUL 5 '' VA ROG FRUMOS

 

 

 

AJUTOR !!!!!!!!!!!!!! ID:manole_david999 AJUTOR !!!!!

0

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Gothic 2

Mam blocat la capitolul 5 : acolo cand vb cu Jorgen dar el nu poate veni are datori cum il coving pe pykrokar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×