Sari la conținut
Forum Roportal
satan

gothic 2

Postări Recomandate

Salut !

 

Cine a terminat Gothic 2... am si eu o intrebare :cum ajung pe insula unde dau de Master Of Dragon's? m-am blocat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da cine stie ce sabie imi trebuie sa mi-o sfintec la manastire....sau unde e camera unde trebuie s-o sfintesc...am cei 5000...dar intre timp am schimbat sabiile..le-am vandut...si acum am o sabie buna....dar nu e magica....ce sabie si unde tre sa ma duc cu ea???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sabia o iei de la Harad ......fierarul din Khorinis si te duci frumusel la manastire in Capela si te rogi.Dupa ce ingenunchezi in fata statuii o sa iti dea optiunea de "consacrate my swords".Cam asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am terminat gothic 2 de n ori nici nu mai stiu...daca vrea cinava sfaturi, parole orice stiu fiecare coltisor

 

 

Cine a terminat Gothic 2... am si eu o intrebare :cum ajung pe insula unde dau de Master Of Dragon's? m-am blocat.

rasp:

 

 

vb cu pirocar sa iti dea voie sa intri in manastire ca saii deschizi carte care a primito de la xardas nu mai retin cum se cheama cartea ,si vezi ca acolo in capat ai o lampa te urci pe masa si tragi de ea se deschide un raft cu carti si primesti automat 1000 de puncte de experienta si de acolo iti dai tu seama ca trebuie sa omori scheletoni si demoni si sa citesti tot ce gasesti acolo apoi cand iesi treci pe langa Milton la intrarea din manastire si vb cu el dupa asta jocul se reia ai sa vezi ca ii prinzi firul din nou ma intrebi exact daca mai vrei sa sti ceva... deci in partea opusa la <secret hamer> tre sa te duci tu!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

frate pai nu te duce in lvl 3 sa te bati cu banditzi ca n-ai nici o sansa

mai intai fa misiuni cam pana prin lvl 10 cel putin si dupa aceea descopera harta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare: e posibil sami fac treaba mica sau sa dansez in gothic adica sa faca actiunile eroul? cum ca am vazut pe youtube imagini in care face eroul treaba mica e posibil asa ceva? vreau sa stiu cum

 

ba dak aveti probleme dau parole doar spunetimi sau stiu un site unde sigur gasiti parolele la toate chestiile(arnuri rune arme waipont etc)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca stiti un site unde sunt toate parolele

 

 

intri la google scrii gothic 2 cerinte si cauti pe acolo undeva unde scrie

 

 

 

Gothic Zone - Informatii despre Gothic 2

Cerinte Hardware :. Procesor: 700Mhz (minim); 1,2Ghz (recomandat). RAM: 256 MB (minim); ... In Gothic 2 intalnim cateva schimbari in comparatie cu Gothic 1. ...

ro.gothic3-game.de/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=33 - 23k -

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×