Sari la conținut
Forum Roportal
seba2hot4u

Genunchi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog frumos sa ma ajutati cat puteti de repede..am sarit si in aer mi'a trosnit genunchiul..am avut dureri insuportabile..ma durea dupa dar inca puteam merge..acum nu ma pot misca din loc..nu e rupt ca nu as fi putut sa'l misc..insa as vrea sa stiu si eu ce s'a intamplat cu genunchiul meu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Postul tau e destul de incoerent. Ar fi chiar ciudat sa-ti poti fractura picorul "in aer" :o: Totusi faptul ca poti sa-l misti nu inseamna ca nu e fractura. Eu de exemplu de la o cazatura la ski m-am ales cu o fisura de menisc extern, entorsa, un mic fragment de os in articulatie si o usoara leziune de ligament incrucisat si ghici ce... In ziua aia am umblat, schiopatant, insa am umblat si imi puteam misca piciorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog frumos sa ma ajutati cat puteti de repede..am sarit si in aer mi'a trosnit genunchiul..am avut dureri insuportabile..ma durea dupa dar inca puteam merge..acum nu ma pot misca din loc..nu e rupt ca nu as fi putut sa'l misc..insa as vrea sa stiu si eu ce s'a intamplat cu genunchiul meu?

Probabil ai aflat intre timp ce s-a intamplat cu genunchiul tau..totusi pentru dureri insuportabile iti recomand Artrostop sau Apireven( unguent pe baza de venin de albine) . Sotul meu a avut dureri insuportabile si acum e din ce in ce mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog frumos sa ma ajutati cat puteti de repede..am sarit si in aer mi'a trosnit genunchiul..am avut dureri insuportabile..ma durea dupa dar inca puteam merge..acum nu ma pot misca din loc..nu e rupt ca nu as fi putut sa'l misc..insa as vrea sa stiu si eu ce s'a intamplat cu genunchiul meu?

 

de ce nu mergi la doctor??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti s-a rupt un ligament!

operatie e usoara si pleci in aceeasi zi acasa

ps

ligamentele nu se sudeaza/cos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×