Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

acid

Postări Recomandate

e o contra replică la topicul lui Dune ...

acum că am văzut care's candidaţii la topicul ăla , să vedem şi reversul :jester:

 

recunosc că Tăb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ravl, pe ce topic e logoreea asta? :bataita:

undeva pe la religie,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti un dobitoc dragul meu si un mare, prea mare mancator de cacat. smile.gif Asta cel putin in spatele monitorului ...daca te-ai dovedi la fel si in realitate, esti si mai prost decat in spatele monitorului daca crezi ca as avea vreo retinere sa ti-o spun.

asa ca pana una alta nu numai ca te incadrezi personal la respectivele categorii dar le mai reprezinti cu succes si pe cele adaugate de mine...wink.gif

 

şi bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no...asta daca mai era ceva demonstrat :).dar cam asta e ala caruia atunci cand ii dau muie va oripilati toti ca niste fete mari :P.

cum zicea vita ailalta de se zeifica singura "subtili si cu ironii fine" nu cu limba scoasa, ochii aposi,basinile la cur si spumele la gura, desigur :cry:

 

si problema mare este ca oricat v-ar demonstra omul, aia care nu sunteti prosti, sunteti ipocriti... ca na, asa sunteti voi :huggles:

Editat de __Dunadan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no...asta daca mai era ceva demonstrat :kiss:.dar cam asta e ala caruia atunci cand ii dau muie va oripilati toti ca niste fete mari :).

cum zicea vita ailalta de se zeifica singura "subtili si cu ironii fine" nu cu limba scoasa, ochii aposi,basinile la cur si spumele la gura, desigur :kiss:

 

si problema mare este ca oricat v-ar demonstra omul, aia care nu sunteti prosti, sunteti ipocriti... ca na, asa sunteti voi :hi:

 

serios "mei" ur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no...asta daca mai era ceva demonstrat :P.dar cam asta e ala caruia atunci cand ii dau muie va oripilati toti ca niste fete mari ;).

cum zicea vita ailalta de se zeifica singura "subtili si cu ironii fine" nu cu limba scoasa, ochii aposi,basinile la cur si spumele la gura, desigur :D

 

si problema mare este ca oricat v-ar demonstra omul, aia care nu sunteti prosti, sunteti ipocriti... ca na, asa sunteti voi ;)

Dune ... este ultima observaţie pe care vreau să o fac .

 

Din dorinţa ta arzăroare de a arunca căcatul de pe forum, cumva s'a produs o eroare ... conştient sau nu ai devenit producătorul acelei materii prime, iar eu cred că e păcat ... . :D

 

semnat : un tătic băşinos ! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×