Sari la conținut
Forum Roportal
Maimuta nebuna

Aparat de fotografiat in nevoie de ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutary tuturor sunt nou in acest forum si as dori daca se poate sa ma ajutati si pe mine.

Am achizitionat de curand un aparat de fotografiat marca olympus FE-180. Acum incepe problema :lol: Am incercat sa copiez fotografiile pe calculator lucru pe care l-am si facut, dupa ce am facut asa ceva m-am gandit eu, este adevarat nu prea mult, sa sterg fotografiile de memoria aparatului foto.Ati obs ca am zis memoria aparatului si nu memory card, in fine ce am zis eu ca ar fi mai bine sa dau format la memorie si nu sa le selectez pe toate si sa le dau delete...Concluzia :jester: am ramas fara sistemul de operare al aparatului de fotografiat.....Asa ca astept orice sugestie pe mail sau pe forum cum doriti dvs.....va multumesc anticipat si sper sa acordati atentie topicului meu in ciuda faptului ca este de 3 ori mai mare decat orice topic (nu vreau sa fac aluzii la nimic).multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica ai sters softul ? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica ai sters softul ? :lol2:

 

da, ai dreptate, cred ca a sters si softul! du-te cu el la reprezentanta, ar trebui sa ti-l poata rescrie!

daca il conectezi la calculator si calculatoru' inca il mai vede, poti incerca sa descarci softu' de pe net, daca-l gasesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×