Sari la conținut
Forum Roportal
surviver

Vietile anterioare

Postări Recomandate

Daca exista o viata anterioara sau mai multe care preced acesata viata nu ati fi curiosi s astiti cine sau ce ati fost intr-o o viata anterioara?Poate asa veti descoperi si unele sensuri la evenimente care s-au petrecut in aceasta viata..De exemplul un om care are parte numai de necazuri in viata asta poate sa fie asta din cauaz k intr-o viata anterioara afacut f mult rau?care este parerea voastra?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum as putea si eu sa aflu ce am fost intr-o viata anterioara? Prin hipnoza? Mai sunt alte metode?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum as putea si eu sa aflu ce am fost intr-o viata anterioara? Prin hipnoza? Mai sunt alte metode?

 

Vezi postul de PLT (Past Life Therapy) si daca ai rabdare sa citesti te vei mai lamuri (sper).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca exista o viata anterioara sau mai multe care preced acesata viata nu ati fi curiosi s astiti cine sau ce ati fost intr-o o viata anterioara?Poate asa veti descoperi si unele sensuri la evenimente care s-au petrecut in aceasta viata..De exemplul un om care are parte numai de necazuri in viata asta poate sa fie asta din cauaz k intr-o viata anterioara afacut f mult rau?care este parerea voastra?

mi-am amintit unele vieti, parti, franturi ... acum le leg, inteleg de ce am unele sentimente, resentimente, vise care ma obsedeaza, urmaresc ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca exista o viata anterioara sau mai multe care preced acesata viata nu ati fi curiosi s astiti cine sau ce ati fost intr-o o viata anterioara?

Nu !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-am amintit unele vieti, parti, franturi ... acum le leg, inteleg de ce am unele sentimente, resentimente, vise care ma obsedeaza, urmaresc ...

 

 

se pune si daca ai deja-vu`uri in locuri pe care le vizitezi pentru prima data si ai impresia ca le-ai mai vizitat ? :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-am amintit unele vieti, parti, franturi ... acum le leg, inteleg de ce am unele sentimente, resentimente, vise care ma obsedeaza, urmaresc ...

 

ce-ai fost inainte, daca nu e secret?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×