Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua,

 

Nu va suparti sunt si eu un incepator.

 

Eu sunt din Visina, Olt la 11 km de Corabia.

Eu as vrea sa gasesc un provider prin satelit care sa-mi ofere conexiune la internet pentru maxim 100 de calculatoare.

 

Eu chiar nu stiu de unde sa incep, daca stie cineva ceva....

Va multumesc,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

 

Nu va suparti sunt si eu un incepator.

 

Eu sunt din Visina, Olt la 11 km de Corabia.

Eu as vrea sa gasesc un provider prin satelit care sa-mi ofere conexiune la internet pentru maxim 100 de calculatoare.

 

Eu chiar nu stiu de unde sa incep, daca stie cineva ceva....

Va multumesc,

 

 

Iti putem furniza noi internet prin fibra optica cu viteze mari si preturi mici . Ma gasesti la nr 0722.434.736 Mihai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am placerea de a anunta disponibilitatea internetului 4G pe teritoriul Romaniei. Acoperire: Structura este deservita de catre cei de la 2KTelecom,iar marile orase sunt acoperite in proportie de 80%,micile orase un 50% ...proiect in continua dezvoltare. Raza unei antene 4G este de 12-15 km in camp deschis si 3-5 km in mediu urban. Servicii deservite: Abonamente lunare,cu aparatura gratuita (sau in custodie) pentru persoane fizice sau juridice,viteza garantata de upload/download deservite de catre cei de la Necc Telecom. Avantaje: - semnal garantat in zonele acoperite - fara limitare de trafic - posibilitatea de a promova serviciile Necc Telecom si castiga un 19% din factura Preturi abonament: - abonamentele incep de la 7 euro pe luna - aparatura este gratuita in cazul contractarii pe 2 ani - viteza garantata si abonamente personalizate necesitatilor dvs.

Ce este Tehnologia VoIP?

Telefonia IP cunoscută şi sub numele de VoIP (Voice over IP) este o tehnologie care a

post-386234-0-48108200-1360501198_thumb.jpg

post-386234-0-67410900-1360501210_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×