Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Cand ati intalnit un nesimtit ultima data?

Postări Recomandate

ieri in mijlocul de transport in comun. stateam ca o sardea, abia puteam sa respir si un tip se tot impingea in mine si avea un zambet misogin pe fata. bleah. si azi am patit-o. culmea, nu era aglomerat, stateam pe scaun (la geam) si tipul de langa mine isi tot freca piciorul de al meu si pe masura ce ma dadeam mai la geam venea dupa mine :o: a trebuit sa ma ridic si sa stau in picioare :D presupun ca atunci cand spunem mijloc de transport in comun putem face o lunga lista referitoare la acest topic, nu?

Editat de ariette23

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-a trezit la 3:00 AM din somn un prieten,sa ma intrebe cati ani are Vladimir Putin :crazy: .I-am zis,m-am pus sa dorm la loc si dupa 10 minute ma suna iar sa ma intrebe : "Esti sigura?" :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intalnesc nesimtiti in fiecare zi...ultimul a fost azi pe la 3 (dupa-amiaza), ca de atunci nu am mai iesit din casa...ca sigur mai intalneam multiiii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:friends: pai sincera? in viata mea nu am citit sau vazut asa mesaje cum am primit de la o membra de-a voastra...normal,eu-s noua pe-aici...va stric "clubul"

asa este...si mie mi s-a intamplat acelasi lucru 8) :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×