Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus Kline

Cand ati intalnit un nesimtit ultima data?

Postări Recomandate

Hai, ca poate unii s-or recunoaste in aceste exemple. Va rog, sa nu ma injurati, daca da..

 

Incep io:

 

Azi dimineata un iranian al carui nume nu il cunosc, vine la cantina cand io luam mancarea, si intreaba daca poate sa mai primeasca o paine prajita. Femeia de la cantina zice ca "nu" si el baga mana sub vitrina, o ia si merge la locul lui la masa... Asta s-ar considera furt...

 

In lata zi, altu, era la pranz sau seara, cand este supa. Ia polonicu si gusta direct din polonic. Nu ii place, baga polonicu la loc si merge mai departe. Scarbos. Si daca avea vreo boala, putea sa o contamine. Nici nu ma mir ca gripa se raspandeste asa repede prin colegiu asta.

 

Astea sunt doar exemple care le-am vazut eu. Nu vreau sa stiu cate se intampla cand eu nu ma uit.

 

Continuati voi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi aduc aminte, momentan...de nesimtititii pe care i-am cunoscut...poate mai incolo...:friends:

 

pai..si nu ii reclamati? cuiva...sa ia masuri..ce naiba..ticalosii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ce tara traiesti tu fata mea de ai intalnit ultima oara un nesimtit acum o saptamana? si asta pe net....in romania sigur nu! :bataita:

 

intrebarea pt cine e ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:bataita: pai sincera? in viata mea nu am citit sau vazut asa mesaje cum am primit de la o membra de-a voastra...normal,eu-s noua pe-aici...va stric "clubul"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai o cocoana? o roportaliana?? nu-mi vine sa cred! cine e? demasco! :pope:

 

multumiri lui...Azaghayev care mi-a deschis ochii asupra impardonabilei greseli. tampenii. abominatii...whatever it is! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri... cand unul vine la mine cu acte false. Trebuia sa-l dau pe mana politie, dar asa sunt eu... milos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×