Sari la conținut
Forum Roportal
copil-in-anonimat

Ce mancati voi de obicei la micul dejun?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

okay draga puisor prajit ( cam mult la soare :flowers: ) ai dreptate si o sa incerc sa sterg topicul . Sincer , nu am stiut , asa ca .... Mea culpa , pentru ca nu am cautat daca mai sant si alte subiecte de acest fel , o sa fac asta de acum inainte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush io dimineata daca maninc mancare dau in alte alea asa ca beau cafea ca ec mai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca nu e bine sa mananci la micul dejun, sa mai lasi organismul sa digere ca noaptea ritmul lui e mult mai lent ... oricum de mic copil nu mancam la micul dejun ... acum mananc ceva fructe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu stiu ca nu e bine sa mananci la micul dejun, sa mai lasi organismul sa digere ca noaptea ritmul lui e mult mai lent ... oricum de mic copil nu mancam la micul dejun ... acum mananc ceva fructe

 

nop cica micul dejun e cea mai importanta ,masa a zilei daia io beau 2-3 cafele :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Micul dejun,e intr-adevar cel mai important :cheers: . Niciodata nu sar peste el.Cafea nu beau deloc.Ani de zile mancam cereale.Acum prefer sa mai raman 5 minute in pat decat sa mananc cereale,dar mananc fructe pe drum,in masina (si imi patez scaunele si fusta :scooter: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu patez nimic acasa mami meu ma trezeste cu cafeluta si cand ajung la magazin fetele imi mai fac una doua

si pe la 2h inca una si pe la 4 inca una si la 6h inca una si cam atat daca nu am musafiri la magazin sa mai beau si altele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu patez nimic acasa mami meu ma trezeste cu cafeluta si cand ajung la magazin fetele imi mai fac una doua

si pe la 2h inca una si pe la 4 inca una si la 6h inca una si cam atat daca nu am musafiri la magazin sa mai beau si altele

Adica 6 cafele pe zi? esti cafeinoman?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi citesc ziarul la o cafea si o briose...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×