Sari la conținut
Forum Roportal
copil-in-anonimat

Ce mancati voi de obicei la micul dejun?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dimineata...daca e nevoie repet procedura si la pranz si la cina...si intre mese, eventual... :o: .M-am obisnuit asa si ma simt ok...apoi dupa o varsta damele trebuie sa aiba grija ce mananca. :lol2:

 

sau ce nu mananca :doh:

 

eu am zile cand pot manca dimineata si zile cand nu pot din lipsa de timp

 

deci constanta la micu dejun la mine sunt cerealele, ori ca le mananc acasa cu lapte ori la munca cu iaurt :doh:

mai am obiceiul sa mananc pe drum, in masina sau metrou, un baton de cereale, un corn si cafea cu lapte :P

 

in week-end in schimb imi place sa fac omlete, clatite, oua fierte moi cu paine prajita, ceai cu miere, crenvusti :doh: e o placere dimineata de duminica ... mananc timp de o ora :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau ce nu mananca :doh:

 

eu am zile cand pot manca dimineata si zile cand nu pot din lipsa de timp

 

deci constanta la micu dejun la mine sunt cerealele, ori ca le mananc acasa cu lapte ori la munca cu iaurt :doh:

mai am obiceiul sa mananc pe drum, in masina sau metrou, un baton de cereale, un corn si cafea cu lapte :lol2:

 

in week-end in schimb imi place sa fac omlete, clatite, oua fierte moi cu paine prajita, ceai cu miere, crenvusti :o: e o placere dimineata de duminica ... mananc timp de o ora :P

Minte dom'le!

Pleaca pe nemancate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fulgi cu lapte sau omleta, o cana cafea si juma de pachet de tz-uri :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da' vreo 10 tigari pana la amiaza,merge?...fara cafea. :lol2:

 

 

si uite asa se renunta la fumat! nu le mai fumezi ci le mananci...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveam pe vremuri un vecin de etaj (fereastra in fereastra ca erau pe colt) care in fiecare dimineata la 6,30-7 isi facea jumari cu ceapa prajita si ompleta de imputea tot blocul. :o: Vesnic imi venea sa dau la bobocei cand plecam la birou ca "sufeream" cu bila. Ambele...probabil. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×