Sari la conținut
Forum Roportal
mirelartr

draivare

Postări Recomandate

mi-ti spus sa bag cd-ul blacii de baza dar nu-l am ce fac seria placii de baza este K7KX-A REV 1.01VA ROG SA MA AJUTATI DACA AVETI CD CU PLACA DE BAZA MULTUMESC SAU DE UNDE I-L POT LUA.

Editat de Anonymus Kline
Caps lock off

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-ti spus sa bag cd-ul blacii de baza dar nu-l am ce fac seria placii de baza este K7KX-A REV 1.01VA ROG SA MA AJUTATI DACA AVETI CD CU PLACA DE BAZA MULTUMESC SAU DE UNDE I-L POT LUA.

Placa aia pare să fi fost v

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc pentru informatie dar nu merge deschis

Iti raspundem aici...

 

Ce fel de fisier e ???

 

Daca e vorba de zip-urile alea le poti deschide cu winrar ( http://www.rarlab.com/download.htm ).

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multumesc pentru informatie dar nu merge deschis

Ce nu merge deschis? Am download-at chiar eu manualul folosind link-ul pe care ţi l-am oferit, fişierul download-at e o arhivă .zip de vreo 3MB,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atentie ..nu faceti up-date de placa de baza ...dak nu da semne de oboseala ..ca s-ar putea sa ..dak nu stiti cum sa face ..up-datu...mare grija.. :jester:

Editat de Anonymus Kline
expresii urate, mirkuire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atentie ..nu faceti up-date de placa de baza ...dak nu da semne de oboseala ..ca s-ar putea sa ..dak nu stiti cum sa face ..up-datu...mare grija.. :)

Meştere, dacă Tekram (adică producătorul!) a oferit un update de BIOS pentru placa respectivă,

Editat de Anonymus Kline
Editat citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc mult pentru ajutor dar asta este ultima data cind apelez la dumneavostra, am tot incercat sa deschid draivarele cel cu manualul l-am deschis dar cel cu BIOS nu merge imi da invalid file sau este corupt daca puteti sa mi-l face-ti voi si sa-l trimiteti prin posta vas fi recunoscatoare ca este asa de rau fara calculator am mare nevoie de el, multumesc inca odata. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va multumesc mult pentru ajutor dar asta este ultima data cind apelez la dumneavostra, am tot incercat sa deschid draivarele cel cu manualul l-am deschis dar cel cu BIOS nu merge imi da invalid file sau este corupt daca puteti sa mi-l face-ti voi si sa-l trimiteti prin posta vas fi recunoscatoare ca este asa de rau fara calculator am mare nevoie de el, multumesc inca odata. :shout:

Da, ce vrei sa facem cu el????

 

Nu mai deschide topice noi, iti raspundem tot aici....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×