Sari la conținut
Forum Roportal
abruna

ghicitul cu cartile Lenormand

Postări Recomandate

nici macar nu stiu ce-s alea :good:

 

poti sa ne explici si noua? (sau mie cel putin :cheer: )

 

 

daca intri pe Google.de ( Germania) si apoi pe kartenlegen mit lenormand ( ghicit in carti cu lenormand ) vei gesi 344.000 de rezultate numai despre ghicitul in carti cu lenormand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incearca aici /www.mihneafiran.ro/lenormand.php

 

 

multumesc , cunosc linkul din pacate este singurul , scrie ceva despre lenormand dar insuficient

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate in Romania ghicitul cu acest gen de carti nu este cunoscut ca in (Germania, Franta) la aceasta intrebare nu vei primi prea multe raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca intri pe Google.de ( Germania) si apoi pe kartenlegen mit lenormand ( ghicit in carti cu lenormand ) vei gesi 344.000 de rezultate numai despre ghicitul in carti cu lenormand

 

asta puteam si eu sa fac, dar data tot ai deschid topicul ar fi fost dragut din partea ta sa si explici ce e cu acele carti

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta puteam si eu sa fac, dar data tot ai deschid topicul ar fi fost dragut din partea ta sa si explici ce e cu acele carti

 

 

 

 

Buna!

 

inainte de a incerca sa ti explic cum si de cind exista aceste carti de ghicit Lenormand, te as ruga sa intri pe linkul care l am primit , acolo vei putea sa ti faci o idee generala ,dupa aceea daca consideri ca te ar interesa scrie mi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×