Sari la conținut
Forum Roportal
lorena01

Hp all in one (F4180)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Am si eu o problema cu o imprimanta Hp all in one (F4180) care in timp ce listam ceva mi s a terminat hartia si de atunci nu am mai putut lista nimic. Cand dau sa listez ceva imi arata k i pe pauza si nusth cum draq s o fac s o ia iar. Sth k pare banal de simplu dar toata dupa amiaza m am prins urechile prin setari si.....nimic. Statusul ramane tot paused. Poate ma ajuta si pe mine cineva sa i dau de capat ca nu as vrea s o dezinstalez si s o intalez.

Merci si numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,

 

Am si eu o problema cu o imprimanta Hp all in one (F4180) care in timp ce listam ceva mi s a terminat hartia si de atunci nu am mai putut lista nimic. Cand dau sa listez ceva imi arata k i pe pauza si nusth cum draq s o fac s o ia iar. Sth k pare banal de simplu dar toata dupa amiaza m am prins urechile prin setari si.....nimic. Statusul ramane tot paused. Poate ma ajuta si pe mine cineva sa i dau de capat ca nu as vrea s o dezinstalez si s o intalez.

Merci si numai bine

 

in general apesi o data pe unicul buton, nu ai de umblat la setari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Argv,

 

Nu i chiar asa de simplu cum zici...dupa ce apas pe print imi arata pending si la la status imi arata ca i pus pauza si nu am cum schimba asta :D<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×