Sari la conținut
Forum Roportal
carmenpisicuta

MONTEZ EXTENSII GENE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

MONTEZ EXTENSII GENE de calitate germana, fir cu fir si la un pret mic

 

p mine ma intereseaza sub asta.vreau sa stiu pretul exact si eventual niste poze....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
p mine ma intereseaza sub asta.vreau sa stiu pretul exact si eventual niste poze....

Pretul exact este pentru 24 de fire (2 ochi) costa 100 ron daca le vrei mai dese adica daca pica una nu e vede pretul este de 120 ron, intretinerea costa 35 ron. Daca iti pui eu iti recomand sa faci intretinere pt prima data la o saptamana si pe urma la 2.Genele trebuie degresate, aranjate, piptanate, iar intretinerea este 35 roni, daca mai trebuie puse gene tot in pretul asta intra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MONTEZ EXTENSII GENE de calitate germana, fir cu fir si la un pret mic

 

fir cu fir ... :pope:

 

doar gene ? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pretul exact este pentru 24 de fire (2 ochi) costa 100 ron daca le vrei mai dese adica daca pica una nu e vede pretul este de 120 ron, intretinerea costa 35 ron. Daca iti pui eu iti recomand sa faci intretinere pt prima data la o saptamana si pe urma la 2.Genele trebuie degresate, aranjate, piptanate, iar intretinerea este 35 roni, daca mai trebuie puse gene tot in pretul asta intra.

Te felicit foarte sincer.

Bravo si succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunteti interesate de extensiile de gene fir cu fir de la Xtreme Lashes, scrieti-mi mail la popescu_raluca87(la yahoo)pentru poze si oferte de pret.post-334532-0-01922700-1313610922_thumb.jpg

Xtreme Lashes, la ora actuala, sunt cei mai buni din domeniu, atat in tara cat si in strainatate.

Extensiile de gene rezista intre 60 si 90 de zile si nu iti afecteaza genele tale naturale!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×